Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha kulfoldon elek kothetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kulfoldon elek kothetek hazassagot Magyarorszagon lakcimkartya nelkul?

Figyelt kérdés

Van lakcimkartyam, de szeretnem megszuntetni, mert meg az elozo parom cime szerepel rajta, es nem kivanok masik cimre bejelentkezni, mert a jovomet Angliaban fogom tolteni. A dologhoz hozzatartozik, hogy a parom angol.

Tehat az erdekelne, hogy az anyakonyvvezetonel muszaj-e a lakcimkartya, vagy anelkul is megejtheto az eskuvo?


2014. márc. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Írásod alapján feltételezem, hogy már idekint vagy (én is Angliában élek). Ez alapján kérdezem, hogy miért nem itt házasodsz? Ha nincsen meg minden papírod, akkor sokkal könnyebb idekint. Most a lakcímkártyára gondolok, mert mint biztosan észrevetted, ha máshonnan ne, a párod iratainál, hogy itt nincs külön lakcímkártya. Persze bizonyítani kell, hogy hol élsz, de egy banki kivonat megteszi.
2014. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eskuvo idopontja es helyszine adott. A parom reszerol helyszintol fuggetlenul max 15 fo jonne, nekem viszont joval tobb Magyarorszagon elo barat / rokon, akit meghivnek, raadasul sokkal olcsobb megazeevezni otthon az eskuvot, mint itt London kornyeken. Voltam mar par angol eskuvon, sot parom batyja is jovore eskuszik es horribilis arakat kernek itt el.
2014. márc. 2. 20:28
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
2014. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy kijelentkezel Magyarországról és kapsz egy olyan lakcímkártyát amin az áll, hogy külföldi címed van. Én is külföldön élek évek óta, nekem is ilyen lakcímkártyám van, és az anyakönyvvezető szerint semmi akadálya, hogy nyáron ezzel kössek házasságot. De mindenesetre kérdezd meg, mert mint oly sokminden Magyarországon, lehet hogy ez is ügyintézőtől függ.
2014. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írjátok alá a papírt ott, ahol egyszerűbb az ügyintézés. Csak két tanú kell hozzá.


Aztán a bulit meg lehet tartani ott, ahol olcsóbb :) A magyar állami esküvő az nem fog hiányozni, úgyis mindig olyan béna. Én megbántam, hogy nem egy héttel korábban mentünk az anyakönyvvezetőhöz aláírni. Több időnk lett volna bulizni.

2014. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!