Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miután átöltöztem maradhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután átöltöztem maradhat a fehér cipő?

Figyelt kérdés

Éjfélkor fogok átöltözni menyecskeruhába, ami piros-fehér.

Nem szeretnék két kis körömcipőre beruházni, mert felesleges, mivel nem sűrűn használnám az esküvő után...inkább sportosabb alkat vagyok.

Nagyon gáz, ha veszek egy fehér cipellőt, és az lesz rajtam a menyasszonyi ruhával és a menyecske ruhával is?



2014. márc. 3. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat, persze. A fehér cipő mindenhez megy. Én 2 olyan esküvőn is voltam, ahol a fehér cipő maradt a menyasszonyon a menyecskeruhával.
2014. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
persze maradhat :)
2014. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
21%
Ha mennyaszonyi ruhára volt pénzed akkor a cipő nem lehet gond!Egyébként olyat vegyél ami kényelmes!
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek, én a cipőre szántam a legkevesebb pénzt, és az érdekelt a legkevésbé, mivel nem szeretem az ilyen csicsás cipőket, úgy voltam vele, egy olcsóbb cipő is ki fogja bírni azt az egy éjszakát.

így egy nagyobb kínai üzletbe vettünk egy csinosabb fehér cipőt, picit magas sarokkal ( nem nagyon tudok magasat hordani,mert a párommal ugyanakkorák vagyunk és szerintem nem szép ha a lány nagyobb, főleg ha ez csak a cipője miatt van )ez olyan 3000 ft volt


A menyecskeruhám piros volt, fehér pötyökkel, és szerencsére találtam egy szuper kis piros-fehér pöttyös cipőcskét ugyanebben a boltban 2500 ft-ért.

Ezért mi kettőt vettünk,mivel hogy találtunk olcsóbb boltba is :) senki meg nem mondta, hogy olcsó volt a cipő, azt senki nem figyelte, na meg nem is volt látható azon az egy estén annyit a lábam.mivel a fehér ruhám hosszú volt, az a cipő kb nem is látszódott ki, a piros pedig igen, de az mindenkinek nagyon bejött ( mivel hogy a cipő illett a ruhához,mert pöttyös) egy barátnőmnek is pöttyös ruhája lesz a menyecskeruha, és már kérdezte hogy kölcsön adom-e neki. mondtam h menjen be a kínaiba, potom pénzért megkapja. amúgy mindkét cipő jól bírta, nem volt kényelmetlen se. A piros pöttyöset azóta más máskor is hordtam :)

2014. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad benne maradhat, csak a harisnyát vesd le. Szerintem az esküvői ruhához sem kell, nem célszerű.
2016. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!