Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen külföldi. Tengerparti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külföldi. Tengerparti országokat tudnátok mondani, ahol engedélyezik magyar állampolgároknak az ottani házasságkötést?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan köztetek, akinek tengerparti esküvője volt? Mennyire nehezen kivitelezhető ez?(okmányok, engedélyek szempontjából)

2014. márc. 10. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, egyik válaszoló, de ne vesd össze légyszíves az itthoni 100 fős lagzit a külföldi 2 (4?) fős szertartással + nászúttal.

Egyrészt a kettő között van átmenet (én ha akarnék, se tudnék 100 főt összehalászni), másrészt itt valóban azokkal ünnepelsz, akik idáig is végigkísérték - és fogják - az életedet, akiket szeretsz és viszont szeretnek! Az itthoni árban bennevan az étkezésük, a szórakoztatásuk, a zenekar stb. és mindennek a megörökítése is.

Míg ott kettőtökre költesz el úgy 1.2M forintot, hogy volt egy szép szertartás plusz egy nívós nászút - de ennyi, és nem több :(

Persze értékrend kérdése, ez is csak egy meglátás! (nem én pontoztam le!)

2014. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
bár én nem Balin házasodtam össze, de nekem az volt a fontos, hogy nekem és a páromnak legyen egy felejthetetlen napja. engem nem érdekelnek a rokonok, szomszédok..stb, hogy ki mit szol ehhez... illetve mit szoltak. mi igy szerettük volna, igyis volt. :) nem fizetnék ki egy 100 fös lakodalomért, plusz zenekar, kaja..stb stb. még 200 ezer ft-ot sem, viszont egy felejthetetlen napért, amilyet mindketten megálmodtunk nem sajnálok 1 millio forintot.
2014. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is így lennék ezzel! Egy esküvő a párról szóljon, hogy olyan legyen, amilyennek megálmodták, és ne a rokonok szórakoztatásáról!

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 12. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!