Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mire költöttétek az esküvőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire költöttétek az esküvőből bejött nászpénzt?!

Figyelt kérdés
Illetve mennyi pénz jött össze, mennyi fő volt a lagzitokon?
2014. márc. 12. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nászútra és autóra. 100 fős esküvő volt, 1.400.000.- forint nászajándékot kaptunk.
2014. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Már akinek volt lagzija meg ilyen nászpénze...
2014. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

1,7 M jött be, 94-en voltunk


Sajnos jó részét feléltük, mert elvesztettem a munkámat


vettünk egy iPadet,


800 van meg belőle, ebből most veszünk bicikliket túrázni, 250E lesz

munkám pedig hamarosan remélem lesz már

2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Akinek nem volt lagzija meg pénze, az még ráadásul le is lesz pontozva? Érdekes álláspont...
2014. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

utolso nagyon vakmeröek vagytok...


nálunk nem volt nászpénz :) söt lakodalom sem :D

14 voltunk, és semmit nem kaptunk, senkitöl :) illetve kis képeslapokat, kedves szöveggel, jaaaa és anyosomtol egy oriási orchideát :D

2014. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
2. válaszoló Azért lettél lepontozva, mert köze sincs a válaszodnak a kérdéshez, csak kötekedni jöttél. Nyilván a kérdés azoknak szól akiknek volt lagzija és nászpénze. Sikerült felfogni? 1. vagyok
2014. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

1 fizetésből nem élünk meg, mert autó van 2 lakástakarék stb...

a munkámat úgy vesztettem el,hogy fél évre megvolt a a teljes megélhetésünkre a tartalék, úgy hogy a férjem sem dolgozik..

ezt költöttük a lagzira


az nem jelenti azt, hogy csak ez a 800 ezer forintunk van...ennyi, ami abból megvan, most jutott eszembe, hogy 2 külföldi utat is ebből fizettük azért ennyi ( elkezdtem számolgatni, hogy ennyit nem költhettünk a fizun felül pluszban:)))

szerintem most csak rossz periódusunk van (tényleg régóta nincs állásom), jól beosztjuk a pénzt ha kell:)



szerintem a 2. azért van lepontozva, amiért e a válaszom nekm is le lesz...

senki nem kérdezte, hogy volt-e lagzi, vagy kapott-e pénzt, hane azt kérdezték, hogy mire költötték (tehát a kérdés azoknak szólt, akik kaptak és volt lakodalmuk:P) így nem hasznos...

ahogy az én válaszom sem, mert nincs köze a kérdéshez, csak a z egyik válaszadó kérdésére reagálam

2014. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Látszik, hogy a pénzesek bunkók. :D
2014. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Noha mi még csak előtte állunk az esküvőnek, ezért a múlt időt nem tudom megragadni...

Nem kérünk pénzt, se semmit, a mi esküvőnk amúgy is kicsi lesz, nem lesz lagzi, csak egy csendes vacsora, de biztos vagyok benne, hogy az én családom adni fog valamennyit, ismerem már őket annyira...

Megbeszéltük párommal, hogy ha nem lesz, akkor jó, ha lesz, annak örülünk, és amennyi lesz, azzal a taníttatásunkat, tanfolyamainkat fogjuk fizetni, és/vagy az autónk eddig összegyűjtött árához dobjuk hozzá.

2014. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
50en voltunk, 500e jött össze. Hozzátettük a spórolt pénzünkhöz és részlegesen előtörlesztettük a lakáshitelünket.
2014. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!