Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek ilyen nemesacél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ilyen nemesacél barázdált gyűrűje? Milyen élőben, mennyire tartós? Szép?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, de nem tudom az aranyozott része mennyire sárga? Hogyan néz ki élő képen? Akinek lenne ilyen tudna képet küldeni? Esetleg vélemény?


2014. márc. 19. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van. Nincs benne ennyi aranyozott rész, csak középen egy sáv + az enyémben (a női) van 7 db kő. A nemesacél része hamar karcolódott, viszont az arany része szép. Pont azért mert barázdált. Amikor vettük, az eladó csak a barázdáltat ajánlotta mert amúgy lekopna idővel az aranyozott része. Holnap tudok küldeni róla esetleg képet, ha szeretnéd mert már levettem az ujjamról. :)
2014. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha nemesacélt vennék, nem vennék olyant, ami aranyozva van. Idővel lekopik, 15-20 év múlva csúnya lesz...ne adj Isten, még hamarább és akkor csak kidobott pénz...
2014. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aranyozott rész szép, de idővel mindenképpen kopik, sajnos. Főleg a belső része (ahogy látom, az is aranyozott). Azt nem tudom, meddig bírja, nekem ugyan van ilyen gyűrűm, de még csak néhány hónapja. Azt mondják, ha vigyázol rá, évekig nem kopik le, de tíz-húsz évet biztos nem bír.
2014. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Nekem ez a gyűrű tetszik kifejezetten, az ára sem vészes szerencsére.

Kedves első! Várom a képet :)

2014. márc. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!