Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik önkormányzatnál érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag25 kérdése:

Melyik önkormányzatnál érdemes házasságot kötni Pest megye déli részén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteg mende-mondát hallottam már arról, hogy némelyik önkormányzat anyagilag is támogatja a házasulandó párt az esküvője napján. Természetesen az önkormányzatok honlapján egyáltalán nem találtam ilyen jellegű információt, de nagyon érdekelne, hogyha ez valós dolog, akkor mely önkormányzatok ezek, továbbá mekkora volt az összeg, vagy más jellegű támogatás mértéke!?


Köszönöm!



2014. márc. 30. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha támogatna is, akkor is csak a lakóhely szerinti önkormányzat.


Menjetek be a lakóhely szerinti önkormányzathoz, ha nem ugyanabban a kerületben laktok, akkor a párodéba is, a tiedbe is. Érdeklődjetek ott, személyesen.

Utána lehet dönteni.

2014. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

XX. kerületben, ha a pár legalább egyik tagja helyi lakos, nem kérnek terembért.

Az extrákért természetesen fizetni kell.

2014. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maximum annyival támogatnak, hogy nem kell terembérletet fizetni, ha valaki abban a kerületben lakik. Ezen kívül másról még sose hallottam.
2014. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért támogatnák, ekkora hülyeséget már bocs de ha nem hétköznap házasodtok még ti fizetek érte, nemhogy ők.
2014. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem azzal a feleséggel, akitől hallottam ezt. Bugyi önkormányzata ad 100.000.- Forintot, ha legalább az egyik fél bugyisi lakos.
2014. márc. 30. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát te jó hülye vagy ha el is hiszed.
2014. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah igen, és az esküvőjük 2013-ban volt... :)
2014. márc. 30. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott lakik a párom édesapja, már izzítottam, hogy érdeklődje meg az Önkormányzatnál. Szerintem holnap meg is lesz a válasz! :)
2014. márc. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!