Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Annyira félek, hogy nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek, hogy nem fogok menyasszonyi cipőt találni. Hol keressek Bp-en?

Figyelt kérdés
Kínait NEM szeretnék vásárolni!
2014. márc. 31. 20:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
lehet kinevetsz de én 3 éve találtam a humanic-ba nagyon szépet
2014. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Camponában is van az emeleten egy mennyasszonyi ruha kölcsönző, ott is szép cipők vannak, nem kölcsönözhetőek, hanem megvásárolhatóak.
2014. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Az cumi, mert ma már minden kínai alapanyagból van max nem ott teszik össze , aztán rábiggyesztik a márkát ,meg hogy made in usa te meg kifizeted a 20 ezret.
2014. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem a kínaiban szeretném megvenni. Igaz, hogy sok minden kínai, de kínai és kínai közt is van különbség. Amit a kínaiban kapsz 1-2 ezerért, az konkrétan papír!

Humanic jó ötlet, sokszor nézelődöm, de még nem láttam menyasszonyosat ott :(

Szerintetek ahogy egyre melegebb lesz, több cipőt hoznak?

2014. márc. 31. 21:04
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Deichmann? Reno? Ott próbáltál már nézegetni? [link]

Ez a deichmann oldala,bár most itt körömcipőket hoz ki,nézegesd,hátha találsz megfelelőt,fehérben,vagy az üzletben érdeklődj.Esetleg az Alle-ban voltál már? Vagy a Westend-ben? Ott szerintem vannak jó cipő boltok.

2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem miért félsz, kb bármilyen csinosabb fehér cipő vagy szandál megállja a helyét menyasszonyi cipőként. És ilyesmit meg bármelyik cipőboltban lehet kapni, neten webshopokban is, tényleg bárhol.
2014. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 gömbicica ***** válasza:
76%

miért ne találnál?

ha csak nincs 43-44-es lábad miért parázol?????

Kinait is vehetsz nyugodt lélekkel.

Az legyen a fontos, hogy kényelmes legyen.

Én a fiam esküvőjére ott vettem szandit, a lagzin volt rajtam először, akkorát táncoltam benne, mint még sose!!!!


Kényelmes legyen! A ruha alatt amugy sem nagyon látszik.

Na nem azt mondom, hogy vegyél tornacipőt :-D


De azért "sajnállak", hogy ez a legnagyobb problémád, hogy félsz, hogy nem fogsz menyasszonyi cipőt kapni.


Aztán ha Budapesten nem találsz magadnak egy fehér cipőt, akkor meg is érdemled. -bocsánat!!!!-

Akkor mit szóljon egy községben lakó? az sem strandpapucsban áll az oltár elé :-)

2014. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Én is községben élek, de mivel itt nem találok, ezért fogok felmenni Pestre. :)

Alleban már néztem, akkor nem volt.

Az a baj, hogy 41-es a lábam, és a vőlegényem alacsony, úgyhogy nem lehet 4 cm-nél nagyobb a sarka. Fehér színű nem jó, mert elefántcsont színű a ruhám.

2014. márc. 31. 21:28
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Én a Sárkány Centerben vettem, és nagyon kényelmes, csinos cipő. Mivel esküvő óta nem volt rajtam, ezért még mindig tökéletes állapotban van (4 éves).


Egyébként sok cipőboltban kapni elegáns cipőket, én sem értem a rettegésedet!

2014. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Azért félek, mert sok a kikötés, sajnos. Ami csinosabb, és tetszik, azok mind 10 cm-es sarkúak.

És a lábam 41, néha 41,5, nagyon nehéz találnom :(

2014. márc. 31. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!