Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyünk, hogy ez változzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk, minden hivatalos dolog el van intézve, ki van fizetve. Egy gond van, a menyasszonyi ruhám. Szüleim mondták, hogy megsértődnének, ha nem ők állnák, de most semmi hajlandóságot nem tesznek azért, hogy le legyen foglalózva, papíron le van, de a foglaló nincs még odaadva. Hiába kérem, könyörgök, hogy ha már egyszer megígérték, akkor kéne most már mert elfogják vinni. Ehelyett jönnek a kifogásokkal, mindent fel hoznak, amit ketten meg is oldottunk a párommal már, de ők még mindig itt vannak leragadva, és azt vágják hozzám, hogy ők csináltak engem nem pedig fordítva. Szerintetek mit tegyünk, hogy változzon a helyzet? A másik kérdésem meg az lenne, hogy tudnátok jó és viszonylag olcsó vőfélyt ajánlani? köszi előre is :)

2014. márc. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg meggondoltak magukat... fizessetek ki, ha nem akarod, hogy elvesszen a ruha.
2014. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én lefoglalóznám magam..

majd ha akarják kifizetik kápében nekem... így is ők állják.. ha nem, akkor is adott a ruhám


vőfély...

huha..

a mienk ismerős volt, ezért tudom, hogy október végén van csak szabad hétvégéje.. már van foglalása jövő április, májusra is több hétvégére..

már nem lesz egyszerű szezonra szerezni, jót és olcsót is

2014. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foglald le a ruhát, aztán ha tényleg ki akarják fizetni, akkor odaadják az árát utólag.
2014. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fizessétek ki saját magatok, nehogy elvigyék a ruhát. És majd utána ráérsz várni arra, hogy kifizessék a szüleid, már ha egyáltalán kifizetik. Mondjuk nekem elég egyértelmű lenne, hogy nem akarják kifizetni. Vagy talán azóta történt valami, ami miatt nincs pénzük és nem engedhetik meg maguknak.
2014. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, mi fogjuk kifizetni, nem is erről van szó. Hanem arról, hogy megígérték és hogy fontosabb a cigi, mint ez, mert ha anyám nem költene cigire, akkor lenne rá...És ezt nem szemre hányásként mondom, mi 5-en vagyunk testvérek, mindig anyagi gondjaink voltak, engem csak az bánt, hogy az a rohadt cigi fontosabb, pedig anyám tüdő beteg és az orvos is megmondta neki, hogy rakja le a cigit mert nagyon csúnya vége lesz. A párom szülei nagyon rendesek, ők állják szinte az egészet, már évekkel ezelőtt félre rakosgatták erre az alkalomra.
2014. márc. 27. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet le leszek pontozva de azért a szüleid szégyelhetik magukat!!(azért amit az elöbb írtál)


Foglalózd le...és ha legközelebb megígérnek valamit akkor nyugodtan mondd meg nekik hogy ezt sem voltak képesek betartani.

Az én szüleim is rosszul álltak anyagilag amikor az esküvőm volt.Tudtam hogy hiába mondják,hogy megoldanak mindent.(ugyan már.miből?)Nem is adtam a szavukra hisz tisztában voltam az anyagi helyzetükkel.Mindent a párommal fizettünk.Senki nem segített.De nem is bánom,mert így legalább nem szólt bele senki.


Örömteli készülődést kívánok Neked a nagy napra! :)

2014. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Én nem pontozlak le, sajnos igazad van... De hiába mondom nekik, hogy nem kéne. Apu hál Istennek nem cigizik, de anyu egyszerűen nem tud lemondani róla.
2014. márc. 27. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamuzd azt, hogy felhívtak a szalonból, és holnapig ki kell fizetni a foglalót, mert van rá más jelentkező. Ha akkor se moccannak meg, akkor fizesd ki. Sok boldogságot! :)
2014. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!