Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózáshoz tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózáshoz tudtok javasolni helyszínt Budapesten?

Figyelt kérdés

Margitsziget, Városliget kilőve.

Olyan helyet keresünk, ami szép, rendezett, nem kimondottan turistalátványosság. Tehát hogy lehessen fotózni, és ne a járókelőket kelljen kerülgetni.


Eső esetére is tudtok javasolni valamit?

Előre is köszi.



2014. ápr. 10. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
ja azt kifelejtettem, hogy az autóúttal együtt max 3 óránk van a fotózásra, és a XX. kerületben lakunk (Pesterzsébeten)
2014. ápr. 10. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy filmes helyszín kereső oldal, de én itt néztem ki pár teljesen eldugott helyet, melyekről nem is tudtam, hogy léteznek.


És még tudnám javasolni valamelyik szebb metrómegállót, ott nagyon szép képeket lehet csinálni (hosszú exponálási idővel készült képekre gondolok).


Egyébként a szokásos helyek.


De amikor mentek a helyszínre, ott vagytok, a helyzet adja a lehetőségeket, ha a fotósnak jó szeme van.

2014. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük ezt az oldalt, nem is tudtam, hogy létezik. Amit nem teljesen értek, hogy - ha jól értem - itt fizetni kell azért, hogy megmondják, hol ez a helyszín. A másik, hogy több helyszín egyértelműen fizetős, még a helyszínen is. Jól értem?
2014. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na bocsánat, rossz honlapot írtam. Itt tényleg fizetni kell, hogy megadják az adatokat.


Itt van az a honlap amit tudok javasolni:

[link]

Na itt aztán van minden, lépcsőház, vár, kertek, minden!


Nekem ez volt a fotózásom egyik helyszíne:

[link] muemlek?id=672

Csak ott állsz az ajtó előtt pár percet míg jön valaki és bemész. A fényképet állatiak lettek.



Amit még tudok javasoni:

- Borház: itt nagyon jó beállítási lehetőségek vannak, de kicsit időigényes, mert lámpák kellenek, azokat pakolgatni kell. Tehát erre 1-2 órát legalább szánni kell.

- Columbus hajó: mondjuk nekünk itt volt az esküvőnk, ezért nyilván beengedtek fényképezgetni, de szerintem meg tudjátok beszélni velük

- halászbástya: [link] muemlek?id=103 Tudom lerágott csont, de mégis csodaszépek lettek a képek

- Deák tér: szökőkút, macskakő, rácsos híd, van ott egy hosszú lépcső, a fent említett lépcsőház is közel van hozzá (Zoltán utca 7-9)

2014. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen ezeket is!
2014. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!