Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szertartás és az ebéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szertartás és az ebéd között kb. mennyi időt kell számolni?

Figyelt kérdés

Az esküvőnkre szeretném lefoglalni az éttermet, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek hányra? Így lesz a "menetrend":):

1.12.30-kor kezdődik a templomi szertartás (a polgári már korábban, nem egy napon a templomival), nászmise nem lesz, a szertartás maga 30 perc körül lesz

2. Fotózás a templomkertben

3. Ebédelni megyünk ezután egy étterembe kizárólag a szűk családi körrel (tehát a barátokkal való fényképeszkedést, és beszélgetést is pluszban bele kell számolni). A barátokkal majd külön lesz buli, nem ezen a napon.


A kérdésem tulajdonképpen az, hogy maga a szertartás utáni rövid beszélgetés a barátokkal, és a fotózás együtt mennyi idő? Kreatív fotózás külön nem lesz, legalábbis én nem akarok hosszabb ideig mindenféle beállított képeken pózolni (nincs azzal semmi baj, csak én nem akarok), csak néhány egyszerű fotót szeretnék. Nálatok mennyi idő telt el a templomi szertartás és az ebéd/vacsora között? Mikorra jaavsolnátok az én esetemben az ebédet?


Köszönöma válaszokat előre is!



2014. ápr. 12. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
*fényképezkedés
2014. ápr. 12. 15:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 2 órát nem árt rászámolni, a mise is elhúzódhat és a barátokkal való beszélgetés is, meg az étterembe is oda kell érni. Ha túl hamar értek oda maximum megisztok ott egy pohár bort vagy pezsgőt aperitifként, semmi baj nem történik.
2014. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fényképezésre magára szánj egy órát, + a templomkert-étterem távolság+10 perc a forgalom miatt+10 perc egyéb csúszásra.


Ez így 1 óra 40 perc, ha 20 percre van a fényképezés helye az ebéd helyszínétől.

2014. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az étterem 5 percre van gyalog. Akkor olyan 1,5-2,5 órában gondolkozunk.
2014. ápr. 12. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint az nagyon sok idő!

Fényképezés, ha tényleg nem akarsz semmi extrát megvan bő fél óra alatt.

Ha erre ráhagysz még másfél órát, akkor ebéd előtt-közben-után mit fogtok csinálni? Csak mert te írtad, hogy szűk családi kör. :)

De ne legyen igazam!


Előre is sok boldogságot kívánok nektek!

2014. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi simán belefér...

HA időben vége van a szertartásnak fél óra fényképezkedés

Egy óra vagy kicsit több beszélgetés a barátokkal (ez azért szvsz nem sok, addig a család is sétálhat, körülnézhet kicsit a templomkertben, ha ők nem kívánnak beszélgetni - jó ötlet lenne esetleg, ha mondjuk lenne egy asztal és kínálnátok egy kis pogácsát vagy valami apróságot arra a 2 órára a násznépnek :), 10 perc alatt átsétálnak az étterembe, lepakolnak, leülnek, 5 perc múlva már jön is a kaja...

2014. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy a 2,5 óra az sok, és csak 1 óra lesz, + fél óra a szertartásra, nem akarok majd rohanni, de azt sem akarom, hogy éhen haljon mindenki:) A pogácsa kínálás jó ötlet, már én is gondoltam rá, hogy valamit kellene.
2014. ápr. 12. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!