Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Debrecenben vagy Nyíregyházán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben vagy Nyíregyházán hol lehet nagyon szép karikagyűrűt venni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a Vinnai család boltjában készítettük Nyíregyhen (a sétálóban, a Korzónál, Duf Art, Müllerrel szemben) van egy kis üzletük. Náluk láttuk a legnagyobb kínálatot. És mivel ékszerész család, ők maguk készítik a gyűrűket, és gyakorlatilag bármilyet elkészítenek nektek.

Nekünk sima sárga arany gyűrűink vannak, de nem akartuk a totál klasszikusat, ami ilyen domború, hanem egyenes szélű gyűrűket szerettünk volna. És nekik volt olyan fazonjuk, ha meg nem lett volna, elkészítették volna.

Árban is elfogadhatóak szerintem.

2014. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a Vinnait tudom ajánlani nagyon. Van egy üzletük a Széchenyi utcán is, nem messze a Bessenyei tértől (az Iskola utca felől), én ott voltam párszor.

De ha akarsz választékot, akkor amit még ismerek, az a Vénusz, az Országzászló tér sarkánál a Luther ház felé. Bár náluk - ha jól tudom - jobban megéri ilyen kis dísztárgyakat, dobozkákat, stb. venni.

2014. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Debrecenben az Ötvös Ékszert tudom ajánlani:

[link]


Mi ott vettük a karikagyűrűnket a párommal (hosszas keresgélés után).

Nagyon segítőkészek voltak, szépen dolgoztak és korrekt áron.

Nagy választékkal rendelkeznek, de kérésre akár módosításokat is elvégeznek a választott gyűrűn.

2014. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xeniah ***** válasza:

Esetleg a Zafirban is szétnézhetsz:

[link]

2014. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Már megvan a gyűrű :)

A zafírban vettük :)

2014. ápr. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!