Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik olcsón vették a karikagyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik olcsón vették a karikagyűrűt Ti honnan rendeltétek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi innen rendeltük:


[link]


31 ezer forintból kijött a két gyűrű. (14 karátos sárga arany). Szerintem nagyon szépek lettek.


A szállítás pedig ingyen volt. :)

2014. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi aranyozott wolfram gyurut vettunk. Nem akartunk sokat kiadni erte. Megtejettuk volna nincs rola szo, de megsem. 15ezerert vettuk a kettot. Interneten rendeltuk: [link]


Nekunk nagyon bevalt. :-)

2014. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Elozo vagyok mi ezt vettuk: [link]
2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

ezek nagyon durván olcsók, de ami aranyozott, az meddig lesz olyan színű?

ha minden nap hordod, előbb utóbb kopik, nem? az meg milyen már egy karikagyűrűnél?

nem is hallottam még ilyenről, mesélnél róla? felkeltette az érdeklődésemet, nem adnék érte 70-80 ezret, ha nem muszáj, de gagyit sem akarok. köszi!

2014. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
2014. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Csak mondok egy peldat. Uncsitesomek 3 eve vettek szin aranyat es mar kozel se csillog ugy mint akkor. Mi 2 eve vettuk, nem mattult szinte semmit. Mai napig emlegeti h milyen hulyek voltak h megvettek marha dragan. A szin arany gyuru is rengeteget kopik az evek soran. Kerdezz meg barkit rola. A wolfram meg nem gagyi minoseg, olvass utana, meg fogsz lepodni. Nekem is ajanlottak ezt a megoldast es nem bantam meg. Persze senkinek nem kotelezo emellett dontenie, csak a sajat tapasztalatom irtam le. Nalunk nagyon bevalt a dolog. :-)
2014. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol h vkinek nem tetszik az amit kiraktam mert OLCSO!!! Nem lepontozni kene mert a kerdesre valaszoltam. Gratulalok intelligencia aok szorult az illetobe.
2014. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
www.uristenhazasodunk.hu
2014. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a nemesacél és hasonló gyűrűk önmagukban színesek, nem festettek, tehát nem kopik jobban mint az arany. sőt, nem is fakul, és nem is karcolódik annyira. nekem csak ilyen ékszereim vannak mert nem bír a bőröm mást elviselni, mindegyik ugyanolyan szép rendszeres hordás mellett még mindig, mint amikor megvettem.
2014. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerestünk egy ötvöst, aki nagyon baráti áron készítette el a gyűrűket. Nem volt rajta kereskedői haszon.
2014. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!