Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Nektek hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy tetszik ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mi a véleményetek? Hogy tetszenek az ilyen szabású ruhák? Van rá sansz, hogy boltban meg tudom venni, vagy ezt érdemesebb inkább varratni? (bp.-i vagyok).



2014. ápr. 22. 17:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam: mi is "erdei" esküvőt szeretnénk, a hajam ilyen hosszú, csak vörös, az alakom is ilyen mint a hölgynek, csak kicsit vékonyabb vagyok (ha jól saccolom).

Persze majd vigyázni kell a ruhára, hogy ne legyen mocskos, ezt még nem tudom, hogy fogjuk kivitelezni.

Volt itt már valakinek ilyen esküvője? Ti hogy csináltátok, hogy nem lett piszkos az alja a ruhának?

2014. ápr. 22. 17:18
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik ez a ruha:) körül kell nézni:)
2014. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszik:) Szerintem egy jó varrónővel érdemes megcsináltatni, a fűzőt meg interneten rendelni hozzá külön
2014. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Gyönyörű ruha, ha valóban ilyen alakkal rendelkezel, nagyon szépen fog állni.

Varratni csak nagyon profival tudnád, mert ehhez míder van, ahhoz pedig speckó anyag kell, egy mezei varrónő nem hiszem, hogy ért hozzá. Lehet, hogy e-mail-ben kellene először érdeklődöd, vagy vinni a képet és úgy körbekérdezni a szalonokban.

2014. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
A linkeken egy sima mell alatti fűző van, nem kell a ruhához hozzávarrni, csak rávenni. Arra kell figyelni,hogy a fűző alatti rész ne gyűrődjön
2014. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon tetszik :) Sok boldogságot!
2014. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szép. Vörös hajjal különösen ütős lesz! :)
2014. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Naaa.


Mikor megnyitottam a kérdést, már magamban mondtam, hogy biztos megint a pántnélküli tök egyforma ruhák egyikét linkelik be, és úgy meglepődtem, hogy nem!

Nem rossz, nekem nagyon nem a stílusom, de végre valami más! Végre valami különlegesebb! :)


Én nem teljesen fehérbe venném, hanem törtfehérbe, vagy tojáshéj szín vagy mik vannak :)

2014. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Szééép! Az enyémnek az ujja volt hasonló. Szerintem varratni érdemesebb.
2014. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Max alarcosbalba tudom elkepzelni, de ha neked tetszik, akkor nem mindegy, hogy egy vadidegen mit szol hozza?
2014. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!