Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ázsiai stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ázsiai stílusú ruha megfelelne menyasszonyi ruhának?

Figyelt kérdés

[link]


Vmi ilyesmire gondoltam.


Másodjára megyek férjhez,picike esküvő lesz.33 éves vagyok,van két kisgyerekem.Fehérben nem akarok esküdni (a képen az aranyszínűre(?)gondoltam,vagy fehér alapon mintásra.Átlagos testalkat vagyok,van egy kis felesleg rajtam.Nekem nagyon tetszenek ezek a ruhák,és van is Kínához kötődésünk.Köszönöm a válaszokat:)


2014. máj. 1. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a ruhák vékony testalkatúaknak állnak igazán jól. Én a helyedben felpróbálnám mielőtt megveszem. Ezek a zárt nyakú ruhák nagyobb mell esetén biztosan nem állnak jól.
2014. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az ilyen jellegű ruhák szépek és elegánsak, és ha végképp el van vetve a fehér, akkor jó választás. Viszont akkor az esküvő stílusát is kicsit ázsiaira szabnám, pl lehetne ázsiai étel svédasztalaon a magyar fogások mellett, ázsiai feelingű dekoráció...stb, hogy egységesebb legyen.
2014. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Én a sajátomra nem mentem volna ilyenben, de ez a te esküvőd, azt veszel fel, amit akarsz.
2014. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szép, főleg ha tényleg van kötődésetek Ázsiához. Egy dolog miatt nem merném a helyeden, hogy rendelni kell és nem lehet próbálni. Szóval az "átlagos alkat" sok minden lehet, aztán főleg a kínai mérettáblázat szerint készült ruhákkal vigyáznék. Szóval minden nő eltér a konfekciótól, főleg, ha ázsiai mérettálázat szerint készült. Egy átlagos európai és ázsiai nő más arányokkal rendelkezik. Én a helyedben mindenképp megpróbálnék országon belül nézelődni, mert ahogy igyekszem elképzelni magamon (170 cm 60 kg), csak az jut eszembe, hogy mennyi buktatója lehet ennek a fazonnak. Még ha végül innen rendelsz, akkor is megérné ilyen stílusú ruhát próbálni máshol.
2014. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Felesleggel felejtsd el, de azonnal. Vagy fogyj le. A szatén és a fényes anyagok eleve kövérítenek, ráadásul ez egy testhezálló fazon. Iszonyatosan ízléstelen lenne.
2014. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

5-ös, ez aztán az épületesen ... gombafajta hozzászólás.


Kérdező, ezek a ruhák tényleg jól néznek ki, de az oldalnak az a nagy hátulütője, hogy nem lehet vásárlás előtt próbálni. Én a helyedben másutt nézném meg, főleg, mert a méretezésre sem feltétlenül lehet adni (és nem azért, mert kínai, hanem mert a szabvány alapján max. a próbababa készül, az ember nem).

2014. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
szerintem, ezek a ruhák az ebay-ről vannak ahol ennek kb a harmadáért megveheted
2014. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát... nekem is tetszenek a kínai szabású ruhák, nekem is van kötődésem Ázsiához, de valahogy idegenkedem attól, hogy az ő "nemzeti viseletükbe" belebújjak és másokon is furcsán hat számomra.


Olyan, mintha egy kínai öltözne kalocsai népviseletbe. Fura lenne, nem?


Ugyanígy nem húzok yukatát (japán) sem utcára, sem hanbokot (koreai).


Így én ezt a cheongsam-ot is mellőzném.

2014. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

[link]



na meg is van 5000 Ft alatt

2014. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen mindegy, hogy ázsiai származású vagy ázsiai kötődésű vagy, ezek a stílusú ruhák csakis a magas-vékony, vagy alacsony-vékony, botsovány és kismellű nőkön állnak jól.


A fényes anyag eleve kövérít (optikailag nagyít), az ázsiai stílusú minta pedig különösen azt hangsúlyozza, ami az ázsiai nőkön általában hiányzik, de ami rajtad, Kérdező, í leírásod alapján nagyon is megvan: a túlsúlyt és a nagy melleket.


Ha a fehéret elveted, atól még kereshetsz krémszínű vagy barackszínű, esetleg orgonalila vagy halványkék nagyestélyit (itt a szabásra nagyon oda kell figyelni!) vagy kosztümöt is. Mivel túlsúlyos vagy, érdemes a kiegészítőkre figyelni inkább: kalapka tűpettyes fátyollal, kesztyű, nagyon szép, a ruhához passzoló magassarkú cipő, kiváló smink és szép csokor, ízléses és kevés ékszer.


Gyöngyöt soha! A babona szerint minél több gyöngy van a menyasszonyon, annál több lesz a könnye a házasságban.


Sok boldogságot! :)

2014. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!