Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Határ a csillagos ég! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határ a csillagos ég! De mégis mennyi a különbség egy százezres és egy milliós nagyságrendű ruha közt? Megéri?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem!!!


Leginkább egy cimke a különbség, amit ha csak le nem veted a ruhádat és nem nyomsz mindenkinek az orra alá, a kutya nem fog észrevenni!

2014. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Csak a cimke.


Elárulom én apródon vettem a ruhámat,40ezerért,tisztítva kaptam meg (persze személyesen elmentem próbálni).

Ruha eredeti ára 20ezer körül volt,én voltam a harmadik tuljadonosa.Gondolj bele,kölcsönzőben nem 1-2 ember viseli előtted.És 30-ért túladtam rajta,szóval 10ezrembe került egy csodaszép ruha.Senki nem tudta rajtam és a férjemen kívül,hogy mibe is került a ruhám. :)


Nem az számit mibe kerül a ruha,hanem hogy hogy mutat rajtad.Lehet milliós a ruha,ha kövérít pl...

2014. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nyilván az ember lánya ha már annyi pénzt kifizet, nem olyan ruhát fog felvenni, ami nem áll jól neki, de ez az olcsó kategóriára is igaz. Minden árban olyan ruhát választ az ember, ami jól áll neki.

Viszont a kérdésben szó sem volt tízezres nagyságrendű használt ruhákról. Aki annyival megelégszik, nem hinném, hogy érdemleges választ tud adni a kérdésemre.

2014. máj. 12. 10:29
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Na, most rendesen lepontoznak majd :)

Szerintem szamit a ruha ara.

En varrodaban dolgozok es maskepp keszitunk egy 50ezres ruhat es maskepp egy 500ezres ruhat!

Mas az anyag, nagyobb odafigyelessel ketten szabjak es a varasnak is pontosabbnak sot tokeletesnek kell lennie, minden apro tuzest tobbszor ellenoriznek.

2014. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
1 milliós forintért csak olyan ruhát lennék hajlandó megvenni, aminek lenne egy rejtett zsebe, és 50 éven keresztül minden nap amikor benyúlnék a zsebbe, kivennék 100 ezer forintot. Ilyen csodaruhát tuti megvennék 1 millióért.
2014. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

Na, most rendesen lepontoznak majd :)

Szerintem szamit a ruha ara.

En varrodaban dolgozok es maskepp keszitunk egy 50ezres ruhat es maskepp egy 500ezres ruhat!

Mas az anyag, nagyobb odafigyelessel ketten szabjak es a varasnak is pontosabbnak sot tokeletesnek kell lennie, minden apro tuzest tobbszor ellenoriznek.

2014. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

ma 10:34

Voltam olyan lagziban ahol a menyasszony majdnem 700 ezres ruhában parádézott(persze szépen hangoztatta is, hogy milyen értékes a ruhája, mert különleges anyagból van) mégis simán leszakadt az alsó szoknyája a merevítőkkel együtt. Rohanás be a vendégszobába, hogy a két örömanyja valahogy visszavarrja, és amikor a menyasszony előrehajolt, a hátán is kettérepedt az anyag. Nem csodálkoztam, amikor többen vigyorogtak a 700 ezres ruhára.

2014. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, remélem a vőlegényednek még idejében megjön az esze!!!


Talál normális nőt ezrével magának!

2014. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

10:22 vagyok

200ezres ruhám volt,csupán irtó jó áron jutottam hozzá


azért azzal vitatkoznék,hogy ha már kifizet valaki egy halom pénzt,akkor olyat választ,ami jól is áll neki,olvass itt bele pár hogy áll a ruhám kérdésbe,és meglátod.Nem a pénz számit.


A kinából rendelt pár dolláros ruhákon kívül igazám óriási különbség nincs,kivéve azok szerint,akik kiadtak minimum félmilliót egy x márkájú ruháért.

2014. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném, hogy le kellene szólnod az előző válaszolót, kedves kérdező! Csak segíteni akart neked, elmesélte, hogy hogyan szerzett magának egy használt, de szép ruhát. Nem hiszem, hogy baj, ha nem dob ki valaki százezreket, esetleg milliókat a ruhájáért. Én inkább a nászútra költeném azt a pénzt. Ez nem arról szól, hogy megelégszik-e vele, vagy sem. Ha szép a ruha, nem látszik rajta, hogy használt, akkor miért baj? Egyszer lesz rajta, utána vagy megeszik a molyok a szekrényben, vagy eladja. Azt meg nem hiszem, hogy családi hagyomány lesz abból, hogy anya és lánya ugyanazt a ruhát veszi majd fel.

A kérdésedre válaszolva: Nem éri meg, szerintem. Inkább vegyetek a maradék pénzből mást, hasznosabb dolgot. A százezres ruha is lehet szép, igényes, érezheted benne magad a világ legboldogabb nőjének, aki hozzámegy álmai pasijához.

2014. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!