Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora termet választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora termet választanátok kb.60 személyes lakodalomhoz?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy zsúfolt legyen a terem, de azt sem hogy elvesszünk benne. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 12. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éttermet kérdezd, hogy mit tud ajánlani.

Szerintem nincs annál lehangolóbb, mint amikor kong az ürességtől, így én a nagy termeket hanyagolnám.

Viszont kell hely a táncnak.

De arra is számítani kell, hogy a cigisek sokat lesznek kint, illetve lesz aki hamarabb lelép.

Mondom ezt elég sok minden befolyásolja.

Pl. nálunk nem lesz túl nagy helyiség, mivel teraszon lesz, és az eleve szellős, nem nyomott, mintha ugyanennyi ember egy teremben lenne.

2014. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkora bőven elég, mint 2 osztályterem. Körasztalos ültetést kérjetek, mert úgy szépen kitöltitek a teret.
2014. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi 75-én voltunk egy étterem teraszán Csolnokon. Kertben volt a szertartás ami nagyon meghatóra és hangulatosra sikerült.

Nem vesztünk el, nem is voltunk egymás nyakában. Kényelmesen volt és a kaja a legfinomabb volt amit valaha étteremben ettem és ezt a rokonaink, ismerőseink is máig emlegetik.

2014. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!