Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömmel venném, ha megválaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Francis Pope kérdése:

Örömmel venném, ha megválaszolnátok nekem, hogy pontosan mi is a feladata egy esküvői tanúnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 12:17
 1/9 lac1434 ***** válasza:
100%
papirt aláirni.
2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
aláírni a papírt, ennyi. ha rendes nagy lagzi lesz, akkor a vőfély előfordul hogy majd jófejkedik veled, azt tűrni kell. polgári szertartáson aláírod a papírt, templomin ülsz a menyasszony/vőlegény mellett, tartod neki a keresztet, ilyenek, de nem egy nagy mutatvány tényleg. :)
2014. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

polgárin aláírni :)


lagzin kötelező nincs,de pl jó szokás beszédet mondani,esetleg verset elmondani!

2014. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Na ez engem is érdekel. Én menyasszony tanúja leszek, elméletileg csak polgári lesz, utána egy kis ebéd. Lánybúcsút illene csinálnom?
2014. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, általában azért, hogy ne legyen kavarodás, a leány/legénybúcsút a tanú szervezi. De ez nem feltétlenül van így. Nekem pl. a bátyám volt a tanúm, a lánybúcsú szervezésére az egyik barátnőmet kértem fel, hogy ne vesszenek rajta össze. (Nők...)
2014. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Protokoll.
2014. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2014. máj. 19. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Esküvőn feladata: időben megjelenni a szertartáson (nem akkor, amikorra az esküvő időpontja ki van írva, akkorra a sima vendégeknek kell ott lenniük, a tanúnak akkor kell ott lennie, amikor már a pár is ott van) szertartáson a pár mellett /mögött ülni, aláírni, nála vannak a gyűrűk (ha nincs erre külön személy kijelölve), menyasszony "túlélőkészlete" (zsebkendő, hajcsat, tű- cérna) nála van, és ha szükség van rá, akkor nem fél használni, ha a szertartásról valami a páré marad és el kell vinni, akkor arról is ő gondoskodik (ha nincs rá külön valaki megkérve), vacsoránál illik beszédet mondania (ha ezt a másik tanú, örömapák ect. is megteszik), és ha már ilyen komoly feladattal tisztelték meg, akkor nem illik a vacsora után lelépni, hanem legalább a menyecsketáncig illik maradni.

Ja és főszabály: ne játszd azt, hogy te vagy a középpontban!

2014. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat. Igyekszem megfogadni a jó tanácsokat. Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. máj. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!