Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekorációk készítéséve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekorációk készítésével szeretnék foglalkozni, hol érdemes ezt tanulni?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam ilyen tanfolyamot, pedig nagyon érdekelne. Valaki tud segíteni?
2014. máj. 17. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Rendezvényszervező.
2014. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs ismerősöd ilyen területen vagy ha csak nem hobbiból akarod, akkor készülj az ínséges időkre.
2014. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ebbol akarok megelni, de szeretnek izleses dekoraciokat kesziteni, megtudni a praktikakat.
2014. máj. 17. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, most indul:

[link]

2014. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi, pont en is megtalaltam ezt, de sajnos messze vagyok Pesttol. Szokott lenni kihelyezett tanfolyamuk is eskuvoszervezesbol, de ebbol sajnos nincs. Pedig ugy szeretnek menni :(
2014. máj. 18. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Első körben tanulj virágkötészetet, abból sok helyen indul OKJ-s tanfolyam. Az nagyon jó alap, és anélkül úgysem lehet esküvőket dekorálni. :) Ha az megvan, akkor érdemes szerintem másik képzésbe belefogni, mert van egy erős szakmai alapod, amit nem csak az esküvők terén hasznosíthatsz.
2014. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot, utana is nezek mikor indul a kozelben tanfolyam! Nem is tudtam, hogy csak akkor lehet dekoralni, ha van ilyen kepzesem.
2014. máj. 19. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de sajnos olyan is a végeredmény. Aki nem tud a virággal bánni, annak nem szabadna esküvőt dekorálni, mert az mindennek az alapja. Ahhoz, hogy szép és tartós menyasszonyi csokrot, asztaldíszt, autódíszt tudj kötni, tudnod kell, hogyan rögzítsd, használd a virágot, melyik fajta mennyit bír, mire alkalmas, melyik évszakban milyen virágot érdemes használni stb. Aki ezen tudás nélkül dekorál esküvőt, szerintem nagyon felelőtlen, és nem méltó a szakmához. :(
2014. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!