Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a menyasszonyi ruhám alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menyasszonyi ruhám alatt nincs abroncs, csak tüllből készült alsószoknya, kényelmetlen lesz a ruha? Becsúszik a lábaim közé sétálás vagy tánc közben?

Figyelt kérdés

Eredetileg csak tüll alsószoknyás ruhát szerettem volna, de a szalonban azt mondták, a sima alsószoknyás ruha kényelmetlen, ezért ők mindenképp az abroncsosat javasolták. Neked mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?

Hány rétegből áll egy alsószoknyás és mennyiből egy abroncsos ruha szoknyája?



2014. máj. 25. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ.


Ha A ruhád mondjuk extra széles típusú abroncsot kíván meg és te csak tüll alsószoknyát veszel alá, akkor idétlenül fog állni pl.


A tüll kényelmetlensége-kényelmessége a minőségén múlik, úgyhogy ezt egyöntetűen nem lehet így kijelenteni. Az 50 ft-os legolcsóbb műanyag az igen, szúrni és viszketni fog, de nem kicsit!

2014. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A ruhát magamnak fogom varrni.
2014. máj. 25. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan anyagot kell választani, aminek eleve jó a tartása, hogy a tüll az kb. csak funkció nélkül legyen ott. Menjél be szalonokba nézelődni, próbálgass, de ne áruld el, hogy eszed ágában sincs bérelni :)
2014. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nyáron lesz,és izzad,hozzádragad a ruha,az abroncs eltartja,kényelmesebb lehet.

Nem mindgy amugy milyen tipusu a ruha szerintem,van aminél még nem feltétlenül kell az abroncs,de linkelhetnél hasonlot abronccsal és anélkül is.

2014. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem a tüll borzasztóan bök, a még izzadsz is, rád is fog tapadni. Ha melegben lesz az esküvő, jobb, ha az abroncs ad egy kis "levegőt alulról is".

Plusz könnyebb, nem lesz olyan nehéz a ruha, nem fog annyira melegíteni.

2014. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kiküszöbölhető azzal, hogy veszel alá egy térdig érő pamut alsószoknyát, ami nem buggyos, csak mint a néptáncosoknak a legalsó. Nekem van egy ruhám, amihez tüll alsószoknya van, ilyen pin-up stílusú táncos ruha, az alá azt szoktam felvenni és úgy kényelmes. De alapból sem olyan szúrós ócska anyag, de azért így jobb benne ülni pl.
2014. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam. Nyáron lesz az esküvőm és én is varratom a ruhám, aminek szintén tüllből lesz az alsó része (meg oldalt az is fog látszódni). Amikor már elkészült akkor jöttem rá, hogy nem tartja magát annyira az anyag mint szerettem volna, így kölcsönözni fogok hozzá egy abroncsot. Nem merem megkockáztatni, hogy sétálás vagy táncolás közben a lábam közé bemenjen. Arról nem is beszélve, hogy szerintem az uszályt is jobban ki fogja tartani az abroncs.
2014. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ez a tökéletes szoknyaméret számomra: [link]

(Időközben beszereztem egy abroncsot, de félek, hogy átlátszanak majd a karikák...)

2014. máj. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!