Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A testvérem anyósát meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem anyósát meg kell hívnom az esküvőre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyen "rokoni" foknál kötelességed nincsen.

De ettől függetlenül, ha tartjátok a kapcsolatot és jóban vagytok, akkor meg miért ne? A ti döntésetek. (Mármint a párodé meg a tiéd.)

2014. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg testvéredet, hogy ő mit gondol a dologról. ha esetleg nincsenek jó viszonyban inkább ne hívd meg. te milyen viszonyban vagy az anyósával? szoktatok találkozni egyáltalán?
2014. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

nálunk jó viszony van, szóval öcsém biztos meghívja a férjem szüleit és fordítva :)


de semmit sem kell, csak ha szeretnéd!

2014. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem hívtam meg, pedig apukám is célozgatott finoman, hogy a tesóm anyósa szívesen jönne. Mondom maradjon csak otthon, nem volt szimpatikus akkor sem, és igazam is lett. Én nem hívtam meg. Na egyébként sem hívtam volna meg, szerintem felesleges.
2014. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha akarod meghívod, de nincs olyan, hogy kell. A ti esküvőtök, nem a testvéredé vagy nem tudom ki akarná, hogy meghívd. Kicsit azért bővebben is írhatnál, hogy mi a probléma.
2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsi a család, húgomék meghívták az én anyósomékat.
2014. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!