Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy illik a vőfély és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik a vőfély és a zenekar egész napi étkeztetése és az ital fogyasztása? A pár állja vagy maguknak?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe lesz az esküvőn még van idő de érdekelne hogy szokás. Lesz vőfélyünk is meg zenekar is. Étterembe lesz meg tartva a lagzi, a vőfélynek természetes hogy az egész napi menüt meg italt állni kell, de a szállást is ?

És a zene kart mi úgy szeretnénk hogy csak a vacsora után lennének. De itt az étel úgy van hogy lesz egy vacsora 4 kor meg éjfélkor töltés. Max én arra gondoltam csak azt állnánk meg az italt vagy ez hogy illik?



2014. máj. 26. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ugy illik hogy meghivjatok a zenekart is... gondolom 4kor meg nem lesznek ott... italt? csak nem iszik a zenekar :-) abbol mi lenne mar? :D vagy maximum mindenbol rakni egy kicsit.... de altalaban allni szoktak az etelt a zenekarnak is es a vofelynek is termeszetesen..
2014. máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem akarjátok, hogy a zenekar CD üzemmódban működjön, akkor nehogy már ne kapjanak kaját! Ezen múlik a költségvetés? Szánalom!


Tudod, amíg a takaró ér. Komolyan, 2-3 adag kajától mentek csődbe??????


Vőfélynek szállást? Attól függ, mennyit fizettek neki.


Sóher banda vagytok!!!!

2014. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy állni kell!!!!
2014. máj. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván illik Őket is meghívni. Fotósként nekem is jól esik ha az egész napi munka után rám is gondolnak. Arra figyelj, hogy a fotóst és a filmest ne szeparáld el túlzzotzan a násznéptől és tőletek mert így könnyen lemarad bizonyos pillanatokról.
2014. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Megegyezés kérdése..

Étel, ital ellátást illik nekik adni, a legtöbb etben a szerződésben ez benne is van.

Nem muszáj akkor, és ugyanazt enniük, mint nektek!

A legöbb helyen pl a személyzet, és szgáltatók mást esznek, ha étteremben van, főleg, ha különleges a menü.

Aikor a szolgáltatókkal beszeltek, akkor érdemes rákérdezni.

Pl nálunk a vővély nem evett, de el szokott egy adagot vinni, de ez a szerződésben benne van.

Érdemes rákérdezni a zenekarnál, hogy vállalják-e úgy az egészet hogy aszerződésbe beleírjátok, hgy nem isznak alkohol... Ha ezt nem vállalják és nagyon rilakoznak, akkor éjfélre egy részegedő bandád lesz.

Ez egy ilyen teszt féle


Tehát nem illik nem illik kerdése, hanem megbeszélésé.

Persze most hozza a kis szendóját az étterembe a fotós, zenész stb?

2014. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Illik!

De az étteremben meg kell kérdezni, nekik általában tányérszervír van, nem kapnak ugyan olyan sok kaját, mint a rendes vendég, nem lehet válogatni, ált rántott dzelet körettel meg salival. Ez miatt a legtöbb étteremben 50%-os árat kérnek a szolgáltatók vacsijáért.


Az ital meg, kedves válaszadó, lehet narancslé meg kóla is, nem feltétlen sörről beszélünk.

És az italt is (alk. mentes) illik állni, természetesen! Max 2-3 üveg kétliteres (attól is függ persze, hányan vannak), ne ezen múljon!


A vőféllyel kell a szállást egyeztetni, attól is függ, milyen messziről jön

2014. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves második kommentelő állítsál már magadon még is mit képzelsz ha el olvastad volna bele írtam a zene kar vacsora után jön és úgy gondolom hogy az éjféli kaja elég. Képzeld voltam olyan esküvőn ahol nem fizetek semmit mert azért fizettek hogy eljöttek énekelni ami nem kevés pénz. Vagy talán te be mész a munkahelydere és körül ugrálják a segged. A többieknek köszönöm, a vőfély nem messziről jön de viszont azét úgy gondolom hogy csak inna valamit és akkor már nem vezethet. A zene kar meg egyáltalán nem lakik messze.
2014. máj. 27. 07:42
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Mi is étteremben tartottuk a lagzit. A zenekarnak egy kicsit távolabbi sarokban külön asztaluk volt. Szükségük van nekik is egy kis pihenőre, estétől hajnalig megállás nélkül nem fognak tudni neked "dolgozni". Annál az asztalnál kapták a saját vacsorájukat, kaptak 1-1 pohár töményet vacsora előtt, vacsi utánra 1-1 pohár sör, vagy bor (amit kértek) éjfélkor kaptak ők is 1-1 pohár pezsgőt. Ennyi volt a szeszesital, amit kaptak, a többi időre vizet, cólát, üvegesben,amit kértek szeszmenteset!

A vőfélynek a szállást felhajtanám, 2-3-at is valami fizető-vendéglátó helyen, de válasszon ő, és fizesse ő!

2014. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

5-ös vagyok... Bemegyek a munkahelyemre, és megegyezünk, hogy jár-e étkeztetés.

Az egyik helyen reggeli ebéd járt, a másik helyen megkaptam utalvánnyal, és egoldottam magam az étkezésen, a harmadik helyen sak 1 étkezés járt..

Ez az utőbbi 3 munkahylyem.., megegyezés kérdése minden.

Ahol étkezést adtak, ott is lehetet utalványban kérni, és nem leenni, ha az ember úgy szerette volna.


Kérdezz rá, az a tiszta, akkor nem ér sem téged, sem a szolgáltatót meglepetés!

2014. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen fizetni kell a zenekar és a vőfély vacsoráját, ez nem kérdés, ne is haragudj. Mellesleg ez általában már a szerződésben is benne van.
2014. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!