Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenét tudtok elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenét tudtok elképzelni a polgári esküvőre?

Figyelt kérdés
Írhattok többet is, kíváncsi vagyok a véleményekre (ceremónia részektől függetlenül).
2014. máj. 27. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Bevonulás nekünk ez volt : Pachelbel: Canon in D minor egyik változata


Ehhez ragaszkodtam...már jóval az előtt kiválasztottam, hogy a férjemet ismertem volna...:D tudtam ha én férjhez megyek csak erre akarok bevonulni.: Szerencsére a férjemnek is tetszett:)


[link]


bevonulásra ennél szebbet nem is tudok elképzelni...


a továbbiakban nekünk Nightwish zenék voltak instrumental verzióban (szöveg nélküli, csak zene) (kedvenc együttesem)


illetve az utolsó szám volt Üllői úti fák: Esküvő c. száma

az utolsó pedig AC/DC: Highway to hell :D

2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, tényleg.


Nekem sincs még ötletem, de lehet nem is lesz...itt nem szokás...:(

2014. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a rockot, akkor pl kereshetsz Vanessa Mae, Maxim Mrvica számokat, a csaj hegedül, a pasi zongorázik, és fel van turbózva zenével... ezek is jók:)
2014. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép magyar dal a Bájoló, a Suhancos nevű bandától:)
2014. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Húúú de hasonlókat szerettek ti is :) kivéve a rock, azt nem szeretjük. De bevonulónak én is a Canon in D-t választottam, illetve a Bájolót pedig a gyűrűhúzáshoz/homoköntéshez. :)

Más egyéb?

2014. máj. 27. 18:06
 6/15 gabriell88 ***** válasza:
83%

Szia!

Nekünk szeptemberben lesz.Én ezeket választottam:

gyülekező zene:Enya: only time

bevonuló zene:Rómeó és Julia: szívből szeretni

gyűrű+aláírás:Amelie:Comptine D' un Aute Ete

Szűlőköszöntő zene: Kovács Kati:Úgy szeretném meghálálni

Nálunk lesz gyertyagyújtás és pezsgőzés ehez zene: Richard Clayderman-Ballade pour

Kivonulás:Republic: Szeretni valakit valamiért

:)

2014. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bevonulás: Josh Groban-With you, Smetana-Moldova, Enya- Only time

Gyertyagyújtás, gyűrű, aláírás: Bryan Adams-I do it for you, Ray Charles-When a man loves a woman

Szülőköszöntő: Emberek-Mama, Celine Dion-Beauty and the beast, IdaMenzel-Let it go

Pezsgő, zárás: American Authors - Best Day Of My Life, Coldplay - Paradise, Elvis Presley - always on my mind, Beatles - Michelle, Beatles - Love me do, Mama Cass - Dream a little dream of me, Ronan Keating - When you say nothing at all

2014. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően instrumentáliszene-párti vagyok ilyen esetben - de nem klasszikus komolyzenére gondolok (pláne nem a Nászindulóra, attól a hideg ráz), hanem pl. olyan stílusra, mint az Amelie főcímdala, csak nem annyira elcsépeltre. Szövegesből kettőt tudok elképzelni: az Elisabeth c. musical Útvesztő minden út c. dalát bevonuláshoz és Paul McCartney We Got Married c. dalát kivonuláshoz. Szülőköszöntő nem lenne.
2014. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezek lesznek:

Bevonulás: Rómeó és Júliából a Szívből szeretni

Gyűrűhúzás: If you don'nt know me by now

Szülőköszöntő: Richard Claydermann: Ballade pour Adeline

Kivonulás: Aladdinból az Egy új világ

2014. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk:


Bevonulás: The Verve: Bittersweet simphony

Gyűrű+aláírás+pesgő: Enya: Only love (tudom, elcsépelt, de tetszik :) )

Szülőköszöntő: Búcsúzó (Jer' közelebb drága édesanyám/édesapám)

Aláfestő: Bella's lullably

2014. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!