Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőhöz a gyertyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőhöz a gyertyát ti csináltátok? Hozzávalókat hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nincs ennyi időm, hogy ilyenekkel tököljek. De hozzávalókat hobbiboltban szerintem tudsz venni, ha neked van.
2014. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
A polgári esküvőhöz nem kell gyertya? Minek kellene?
2014. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Tudod, 2, van az a giccses szokás, hogy két gyertyával közösen meggyújtanak egy harmadikat együtt, és akkor az ég tovább, a közös lángjuk... ahhh... :P
2014. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mi nem csinálunk egyáltalán lagzit, nem lesz galambröptetés, limuzin, emeletes torta meg semmi giccs, szóval szerintem a polgárin belefér egy gyertyagyújtás, amit otthon utána elteszünk emlékbe. És mivel így nem mennek rá hónapok a bazi nagy, milliós lagzi szervezésébe igen, szerintem napi 12 óra munka mellett is lesz annyi időm hogy rákössek valami szalagot meg írást a gyertyára. Szóval aki maga csinálta és egy helyen meg tudta venni a hozzávalókat várom az ötleteket még mindig, hogy lehet megvenni mindezt.
2014. jún. 11. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hobby boltban minden megvan egy helyen. Általában minden nagyobb városban van kreatív/hobby bolt. Viszont lehet érdemes szétnézni, és nem egy helyre koncentrálni, mert talán a gyertyát olcsóbban kapod meg máshol (ikeában is van sokféle, virágosoknál, eurós bolt, gyertyaboltok, stb).


A kreatív boltokban lehet kapni gyertyafestő tollat, azzal pikk-pakk megvan az írás és minta.

2014. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szétnézek:)
2014. jún. 11. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk beleszámolták a terembérlés árába. Csak a szülőköszöntős ajándékokat, és a pezsgőt kellett nekünk vinni. A gyertyákat nem.


Szerintem nagyon szép volt. Pont sikerült lekapnia a férjem haverjának, aki fényképezett:) örülök hogy választottuk.


Akinek nem tetszik, ne válassza, de a giccses meg az ilyen jelzők nagyon nem igazak. Minek kell ilyet hozzászólni? Senki nem kérdezte hogy kinek tetszik kinek nem....

2014. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocs az off-ért,de én is totál kiakadok azon, amikor itt nyomják a véleményüket, hogy neki mi tetszik, meg mi nem. A kérdés nem ez volt. Bár nekünk homokszórás lesz (JJAJJJAJJJAJ, az milyen rohadt giccses lesz!!), de a gyertyázáshoz szükséges dolgokat, mint ahogy előttem írták, egy hobbiboltban meg tudod venni. Szerintem szívesen fognak segíteni is, bármilyen elképzelésben :)
2014. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, homokszórást mi is szeretnénk, de azt majd kint a nászúton, kint lesz majd a mi bulink a külföldi barátainkkal:) Itthon meg így maradt a gyertya hogy legyen valami kis hangulatos dolog. Azért kíváncsi vagyok kicsit, hogy aki giccsnek titulálta milyen esküvője lehetett, mivel szerintem a miénknél egyszerűbb nem nagyon lehetne már.
2014. jún. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!