Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eszt még érdemes magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszt még érdemes magamra alakítani?

Figyelt kérdés
44-es a esküvői ruha mérete, és én meg 158 cm vagyok és 58 kg nagy rám jóval. Alakítani lehet vagy keresek mást ?

2014. jún. 4. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

ESZT nem de ezt sem..

az alsó hangon 6 méret, ha nem több,2 méretet tudnak kb kisebbíteni szépen.nagyobbra se többet

2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
HA jól sejtem a méreted max. 38-as lehet eredetileg. Iszonyatosan nagy lehet rád, nem lehet ennyit szépen bevenni.
2014. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Édes istenem!!! ESZT??????? hát téged sem az eszedért vesznek el, az biztos.
2014. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
36-40-ig lenne jó rád a ruha, azokon még lehet alakítani, de nagy valószínűséggel 38-as a méreted. 44-es iszonyat nagy rád.
2014. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. A 3 annyit üzenek ne haragudj hogy a gyakorikérdések oldara fel tettem egy kérdést. Mivel nem értek hozzá nem tanultam varrónőnek. Egyáltalán bevallom semmit nem tudok lehet gond, de eddig nem volt ilyenre szükségem. Nekem is az illető mondta hogy be lehet venni belőle én nem voltam benne biztos azért tettem fel. De ha már nem az eszemé vesznek el, akkor te nem tudom mit keresel itt kérdés oldalon olyan embert kritizálsz akit nem ismersz. Ilyen emberekre itt nem lenne szükség.
2014. jún. 4. 19:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszt???? Nem, szerintem nem érdemes... azt meg, hogy éppen keresel-e mást, te tudod, mi innen honnan látnánk?
2014. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, a 3. azon akadt ki, hogy sz-el írtad az "ezt"...
2014. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, azért fikáznak, mert az "EZT" szót "ESZT"-nek írtad, ami orbitális hiba!

Nem pedig azért, mert feltettél egy ilyen kérdést.


Szóval, ennek tükrében, hogy nem tudsz helyesen írni, elég vicces, hogy még te köszönöd meg az "értelmes válaszokat".

2014. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem ESZT, hanem EZT.
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

ma 19:58

Mondom, hogy téged nem az eszedért szeretnek!

Nem a varrási tudásodat kritizáltam, hanem a borzalmas helyesírási hibádat. De még ezt sem voltál képes értelmezni..

2014. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!