Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre molett 40-es nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre molett 40-es nőnek koktél ruha?

Figyelt kérdés

Édesanyámról van szó. Kisvárosból származunk, eddig még csak a tipikus hagyományos esküvőkre voltunk hivatalosak. Viszont anyukám megismerkedett munka kapcsán egy nővel, akivel elég jóban lettek és meghívta az esküvőjére. Budapesten lesz az esküvő valami puccos körúti hotelben, kőgazdag násznéppel. Anyu tőlem kért tanácsot, hogy miben menjen, de sajnos ebben én sem tudok neki sokat segíteni. A menyasszonyt nem akarja megkérdezni, mert egyrészt neki így is elég baja van, másrészt azért ez anyunak is ciki. Koktélruhára gondoltunk, de úgy konkrét elképzelés nincs. Tudnátok linkelni nektek tetsző ruhákat nem méregdrágán, amiket el tudtok képzelni egy ilyen helyen? Anyu kb. 165 magas és elég széles csípője és combja van, de a dereka vékony. Köszönöm előre is a segítséget.

Amúgy még a kérdést is tök cikinek érzem.


2014. jún. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt körülnézhetsz, nem tudom mi illene anyukádhoz, de itt elég sok alkalmi ruha van, nem vészes áron, szerintem lehet találni.

2014. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy nagyon jó boltot, de Egerben
2014. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Jók ezek a ruhák, amiket az 1-es belinkelt. Itt biztosan talál magának valót.
2014. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, amit az első beírt!!!


Egyébként figyelj, aki anyukádat kinézi azért, amit visel, az olyan is! Attól, hogy puccos vendégek lesznek, egyrészt nem biztos, hogy újgazdag pöffeszkedő bunkók, másrészt akkor meg úgyis látják, hogy anyukád "csak" egy 20 ezres ruhát visel.


És még egy tipp: nem tudom, hol kerestek ruhát, de a Westendben (tudom, tudom, vészjóslóan hangzik, de olvasd tovább:)) van egy bolt alul (metrószint) a kajáldáknál, a felfelé mozgólépcsőnél. Ott vannak "puccos" kisesélytik/koktélrucik 20 alatt, molettebbekre is. (tapasztalat).

2014. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek, utolsó, neked főleg köszi a boltot, azt hiszem tudom is melyik az :)

nem gondolom, hogy pöffeszkedő bunkók, de azért egy ilyen csillivilli szállodába csak nem állít be az ember lánya az egyébként utcán viselős kis nyári ruhájában (mint ahogy azt itthon esetleg megtenné)

2014. jún. 11. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, kérdező, de mivel gazdagok, meg húdehűde szállodában tartják, ezért nekik teljesen ugyanaz egy nyári ruha és egy Westendes 15 ezres ruci. Mert, ha rosszindulatúak, ugyanúgy "kinézik" majd. De ne törődjön vele, szórakozzon jól.:)


Mi a Duna Palotában tartottuk a "lagzit", vagyis inkább táncos vacsit, én egy 6 ezres short dressben voltam (mert már nem vagyok mai csirke), és nem bántam, ha a többi vendég sem költött százezreket:)

2014. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért volna az ciki, hogy az édesanyádnak akarsz segíteni, és egy névtelen fórumon kérdezni? Szerintem szép dolog. Én az anyukád helyében nagyon büszke lennék arra, hogy ilyen kedves, melegszívű, segítőkész gyreekem van.


Ha molett az anyukád, akkor arra koncentráljatok, ami szép rajta. Biztosan van valami szép rajta, mert minden nőn van valami szép, akár vékony, akár nem, akár öreg, akár fiatal.


Ha vékony a dereka és szépek a lábai (nem a combjai), akkor olyan koktélruhát keressen, ami a derekát hangsúlyozza, és mindenképpen vegyen magassarkút! A ruha legalább térdig érjen. Ha kőgazdagéknál lesz szállodában, akkor nyílván lesz légkondi is, tehát nyugodtan vehet stólát (azzal remekül lehet ellensúlyozni a fölös kilókat).


Ne vegyen fel nagyon élénk színt (az nagyon erősen hangsúlyoz), vagy nagyvirágos-nagymintás ruhát (ami optikailag kövérebbnek mutatja, mint amilyen).


Ha szép az arca, a szeme, a haja, akkor arra koncentráljatok, hogy ezt emelje ki jó smikkel és jó fodrász által készített frizurával.


A derekát lehet hangsúlyozni övvel, olyan övvel is, amelyik strasszos, vagy egyéb módolt hangsúlyos (ez ruhafüggő). Olyan kokttélruhát keressen, ami nem testhezálló, hanem kicsit A-vonalú, és a '60-as évek ruháira emlékeztet.


Egy jó parfüm és néhány jó ékszer - kölcsönözni is lehet, de símán felvehet utánzatokat is, a kőgazdag típusok szeretik, ha tekintettel vannak arra, hogy ők a gazdagok nem más. Mosolyogjon sokat és érezze jól magát! :)

2014. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez szépen kiemelné a vékony derekát, és jótékonyan takarná a vastagabb részeit: [link]


Bár lehet túl hosszú lenne neki, mivel alacsonyabb.


Akkor esetleg ez? [link]

2014. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en innen rendeltem nagyon jo minoseg volt ugyanaz amit a butikokban arulnak csak felaron.

[link]

2014. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!