Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Világossárga kála reális ára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világossárga kála reális ára mennyi virágüzletben? Ha szálra veszem olcsóbb mintha esküvői csokrot kérek?

Figyelt kérdés
Esküvőre kellene, tudom hogy szebb meg tartósabb ha mondom, de kb 2 órát kell kibírnia, és így nem szeretnék 10-15 ezret kiadni rá. Nem kell bele se dísz se fű semmi, arra gondoltam veszek 10 szálat és körbetekerem vastag színes szaténszalaggal magam.
2014. jún. 16. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
ki ne ejtsd az "esküvő" szót a szádon, azonnal háromszor annyiba kerül minden!!
2014. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
igen, az elso valaszolonak igaza van! ki ne ejts a szadon azt a szot , h eskuvo, mert 2xorosa lesz...
2014. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt sejtem... Egy helyen kérdeztem, ott 1000 Ft/szálra mondták mint esküvői. Ennyibe kerül tényleg ha kérek 10 szálat is? Valaki virágboltos esetleg?
2014. jún. 16. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..


ezt talaltam neked, igaz, hogy 2012-es, de esetleg valamilyen viragpiacot kellene keresned kozeledben...

2014. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagybani virágpiacon megveszi szálát ötven forintért, és mire a virágbolthoz ér, hatszáz forint lesz az ára...

Iszonyat pénz van a virágbizniszben.

2014. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
világossárga kála reális ára:D micsoda reklámszöveg lenne a 80-as évekből:D
2014. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg furán írtam, de a kérdés, hogy ennyibe kerül-e átlagban? :)
2014. jún. 16. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a csokrom kb. 7000-be került, pedig Pesten csináltattam, és tudta a virágos, hogy esküvőre lesz, mert az összes többi virágot is ott csináltattam.

Nem minden virágos triplázza az árakat, ha esküvőről van szó

2014. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ez hol volt? És milyen csokrod volt? köszi
2014. jún. 16. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

[link]

Én itt csináltattam, az étteremben ajánlották.

Nekem piros rózsa és fehér-rózsaszínes orchidea volt benne, a képgalériában fehér rózsával van hasonló csokor.


Egyébként gyönyörű virágaim lettek.

2014. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!