Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre is kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre is kéne gyűrűpárna?

Figyelt kérdés

Elég kis esküvőnk lesz, és most jutott eszembe, hogy talán az is kéne. Templomi nem lesz.

Hol tudnék olyat szerezni?


2014. jún. 29. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt, kérdezték, hogy pénzért kellene-e, mert adnak helyben (kölcsönbe), de nem kellett. Tálca volt. Egy barátnőm viszont mástól kért kölcsön.
2014. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A tálca az, ami ott volt, vagy azt ti hoztátok?
2014. jún. 29. 18:13
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyházira sem kell. A násznagynál vannak a gyűrűk, aki amikor kell előveszi és odaadja az anyakönyvvezetőnek, és a papnak.

Ez csak fölösleges pénzkidobás a divat kedvéért.

2014. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesómnak volt, az édesanyja hímezte. Nekünk nem volt, anya kérdezte. hogy készítsen-e, de én nem akartam. A gyűrűk egy tálcán voltak, ami a templomé volt. Bolti párnácskát biztos nem akartam volna.
2014. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyikre sem kellett. Nagyon szép gyűrűpárnára tették mindkét helyen.
2014. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

A tálca az önkormányzaté volt. Gyakorlatilag semmit nem vittünk, csak a pezsgőt.

2014. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt. Az anyakönyvvezetőnél nagyon szép tálcát biztosítottak nekünk (ingyenes szartartás volt), és a templomin is tálcára tettük volna, de végül akadt valahonnan egy párna. A lényeg, hogy venni tuti nem muszáj. Amúgy meg rendelni simán tudsz egy csomó helyről (google), ha ti szeretnétek.
2014. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is talcara tettek. Nem mi vittuk, ok adtak.
2014. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Én egyáltalán nem akartam gyűrűpárnát (egyáltalán nem tetszik), végül nem is lett.

A hivatalban adtak egy piros bársonyborítású tálcát, az vitte be a kis 4 éves koszorúslány.

2014. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Se templomira, se polgárira nem kell. Simán meg lehet csinálni úgy is, hogy előtte odaadjátok az anyakönyvvezetőnek és ő bekészíti már a terembe.
2014. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!