Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyméretű, fekete tollas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyméretű, fekete tollas "szárnyak", túlzás?

Figyelt kérdés

Ilyesmi, csak még nagyobban: [link]


Természetesen az egész esküvő dark - goth stílusú, a ruha is fekete.



2014. júl. 15. 11:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
Milyen céllal vennéd fel? Én igazából azt nem értem. Glória is lesz?
2014. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
60%

húúú, nagyon tetszik:D én egy átlagosan öltözködő lány vagyok, de imádom, ha valaki MER különbözni!


Szerintem ez a ruha csodálatos, viszont a szárnyak mellé nem tetszenek, ha mindenképp ez a ruha, akkor én mondjuk szürke szárnyakat választanék, vagy bézst, pont, hogy ellensúlyoznád a feketét.


Rossz vagyok, de egy angyal:))

2014. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a ruhához egyáltalán nem passzol a szárny.
2014. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%
Egy esküvőnek komoly dolognak kellene lenni, életre szóló eseménynek. Ez a ruha bohóckodást csinál belőle.
2014. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
kár lenne elrontani ezt a szép ruhát gy ilyen gagyi műszárnnyal
2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már túlzás. Mondom ezt úgy, hogy egy stílusban mozgunk. :)
2014. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%
A ruha nagyon szép, de a szárny nagyon szimpla és olcsó hatású. Felénk a búcsúban lehetett is ilyet lőni a céllövöldében. Értem milyen hatást szeretnél elérni vele, de szerintem ez csak ront az összképen. Ha találsz komolyabb kimunkálású, mutatósabb szárnyat az nagyon szép lenne, de ezt csak jelmezbálba ajánlom. Többet érsz egy sejtelmes, hosszú csipkefátyollal, mint a bazári szárnyakkal. A fátyol esetleg lehet több rétegű és ezüstszürke réteggel kombinált fekete csipke. Attól még sejtelmesebb a látvány, és nem csak a nagy feketeség látszik belőled.
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
39%

szerintem se illik hozzá a szárny, de a ruha valami eszméletlen jó *-* én is egyet értek azzal a hozzászólóval,a ki írta,hogy imádja, ha valaki mer különbözni!

én is rocker vagyok bár nekem fehér ruhám lesz (természetesen nem a hagyományos fajtából :P )

Sok boldogságot nektek! :)

2014. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is bejön a goth stílus és a ruha is tetszik, de szerintem a szárnyak nem passzolnának hozzá. Önmagában ez a ruha elég, de ha szeretnél még hozzá valamit én fekete fátyolt javasolnék.
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Szerintem a ruha csodálatosan gyönyörű (én nem vennék feketét de a te esküvödre az alapján amit leírtál nagyon szép ruha)

Viszont a szárny nem tetszik olyan erőltetett, a kevesebb néha több alapon én hanyagolnám a szárnyat.

Esetleg leánybúcsúra el tudom képzelni viszont.

De ez a te esküvőd, a te napod a lényeg h te jól érezd magad.

2014. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!