Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, mennyire szóltatok bele a leánybúcsútok dátumába?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akiknek volt leánybúcsúja, természetesen. Ti választottátok ki a dátumot, vagy nem is tudtatok róla, meglepetés volt?
2014. júl. 17. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a dátumot csak kell egyeztetni a menyasszonnyal, különben hogy kerül oda? Lehet pl. csak egy sima kávézást megbeszélni, oszt abból lesz lánybúcsú. Minden esetre az én barátnőim fel kell kössék a gatyájukat, mert 120 km-re vagyok tőlük.

Ezen kívül a munkámból adódóan néha hétvégén is van programom, ami szintén közbeszól...


24-N

2014. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a dátumot megbeszéltük, de azon kívül semmit nem tudtam. nappal előtte kaptam egy meghívót, hogy hol kell megjelenjek.
2014. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira meglepetés volt, hogy a lányok egy hónappal az esküvő előtt szervezték meg, nehogy gyanút fogjak. Az egyik barátnőm elhívott, hogy találkozzunk már egy beszélgetésre a városban. Lazán megkérdezte, hogy mondjuk szombaton jó lesz-e nekem, és mit sem sejtve mondtam, hogy persze.
2014. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük a tanúmmal az alapokat: mikor, hol, kikkel, ill. mennyire lehet perverzkedni. :D Ezen felül semmit sem tudtam (játékok, ajándékok, kvízkérdések, felépítés...).


Hozzáteszem, 2 lánybúcsúm volt, mert annyira szétágazó társaságokba járok, hogy csak na. :D A másik titkos volt, elmentünk a férjemmel koncertre, ahol "véletlenül" ott voltak a lányok, hirtelen rámkötöttek egy masnit és elrángattak. Azóta sem emlékszem, hová lett a párom. :D

2014. júl. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!