Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Párom testvérének az élettársa tavaly nagyon megbántott mivel esküvőnk elött 1 héttel rábeszélte a sogóromat, hogy ne legyen a párom tanúja! Ez abból indult hogy megkérdeztem tőle milyen ruhában jön és hogy én fehérben leszek mire kikelt magából hogy nehogy azt higgyem csak én leszek fehérben... ezzel nincs is baj de kitettem egy kétértelmű idézetet fbra és félreértett - mivel azt hitte neki szól-és írt egy hosszú levelet nekem, hogy mit képzelek én magamról hogy mindenért szólok meg majd én döntöm el ki milyen ruhában lesz és ne is számítsak arra hogy a sogórom lesz a tanú.. erre én sírva felhívtam anyosóm és párom elött hogy bocsánatot kérjek csak félreértés volt és hogy próbáljon megérteni hiszen ő tudom még nem házasodott meg de gondolhatja hogy milyen idegeskedéssel jár erre nem enyhült meg és rámcsapta a telefont majd anyosóm leszidott hogy megsértettem azzal hogy neki még nem volt esküvője... utána a sogóróm felhívta a férjem hogy akkor legyen nagy a szánk ha mi álljuk az esküvőnket (szülők állták 70-30%ban). a kérdésem az hogy mi meghívást kaptunk a 2 hét múlva tartandó esküvőjükre és a párom el akar menni hisz ez már 1 éve volt és túl tette magát rajta de én nem tudnék elmenni úgyérzem. szeritetek?

2014. aug. 1. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát egy ilyen fb-os kiírás után én se hinném el, hogy a kétértelmű fogalmazás mögött nem volt hátsó szándék.


Ha őszinte vagy magadhoz, akkor Te is belátod, hogy jogosan sértődött meg. Azért kíváncsi lennék rá, hogy az a bejegyzés hogy szólt pontosan.


No de bármi is volt, tényleg egy évvel ezelőtt történt, így szerintem is teljesen felesleges haragot tartani. Tedd túl rajta magad, ennél nagyobb gondod sose legyen.

2014. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra már sajnos én sem emlékszem hogy hogy szólt az a kiirás vagy idézet...
2014. aug. 1. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

1.

Ha ki is írt szerintem valahol jogos, kicsit gáz szerintem egy menyasszonyt letámadni, hogy mit képzel, hogy csak ő legyen fehérben. Szerintem menj el,ha nem érzed jól magad, gyere el onnan.

2014. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Azota milyen a viszonyotok, vagy csak muszajbol kaptatok meghivast?
2014. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

1.Központozás.

2.Higgadtság.

3.Kommunikáció.

4.Felnőttek vagytok elvileg.

2014. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

én egyáltalán nem csináltam gondot a vendégek öltözetéből.

Volt olyan lány, akin törtfehér ruha volt, rövid, lenge.

Simán látszott, hogy nem ő a menyasszony, hanem én.

Volt olyan lány, akin fekete ruha volt, pedig állítólag ezt sem lehet. Nagyon csinos volt benne.

Volt olyan lány, aki megkérdezte, hogy vehet-e fel bordó vagy piros ruhát. Neki is mondtam, hogy olyat vegyen fel, amiben jól érzi magát.

És végül van egy ismerősünk, aki egyetlen esküvőre sem hajlandó öltönyt/inget venni. Na őt sem küldtük haza.


Nem kell megsértődni, hanem ésszerűen kell gondolkodni.

Legyen fehérben, ha akar, akkor is mindenki tudni fogja, hogy Te vagy a menyasszony. Aki meg nem tudja, azt nem is értem, miért kell meghívni egy esküvőre.

2014. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Menj el, de fehérben ;).


Viccet félretéve, menjetek el, max nem maradtok sokáig. De a párodnak mégiscsak a testvére házasodik, persze hogy ott akar lenni.

2014. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért kaptunk meghívást, mert azóta rendezdni látszik a viszony csak én sajnos nem tudok túl lépni a sérelmeimen.

Nehezen teszem túl magam azon hogy könyörögtem a telefonban sírva neki hogy jöjjenek el, legyen a sogórom tanú és ő beleröhögött a telefonba és letette.

Maradt bennem egy tüske.

2014. aug. 1. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:

De itt a kérdező egy szóval se mondta, hogy ő megszólta, hogy fehérbe megy a sógórnő, hanem, hogy a másik akadt ki...


én a szertartásra mennék el max

2014. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jesszus mekkora idiota a sogornod!Nalunk még él a "feherben csak a menyasszony" hagyomany.Nyilvan meg tudnak kulonboztetni,de hogy bunko parasztnak neznem azt aki eskuvore elmegy feherben (ugy hogy nem o a menyasszony) az tuti.Mondogathatjatok az ellenkezojet,de nincs igazatok!Es felhaborodni ha ez kerese is a menyasszonynak az meg nagyobb fogyatekossagra utal!Hogy elmennek-e?Ez a jelenlegi viszonytol fugg.Gondokom a hetkoznapokban is hasonlo stilusban nyomja a csaj,szoval en kerulom az ilyesfajta embereket...Paromert es a csaladi beke kedveert viszont valoszinu elmennek,de lehet csak a ceremoniara!
2014. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!