Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnánk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnánk a párommal, de a szüleink nem örülnek neki, főleg a párom szülei, amit ki is mutatnak. Hogy kerülhetnénk meg Őket? Nem lenne az nagyon bunkó a szüleinkkel szemben ha csak két tanúval esküdnénk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagykorúak vagytok, senkinek semmi beleszólása, hogy összeházasodtok e, vagy nem, a más véleménye meg ne érdekeljen, akármennyire is a szülőkről van szó, ez a ti életetek
2010. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem akarják a szüleitek,hogy összeházasodjatok?Ha megtudtok élni,van elég jövedelmetek,akkor nyugodtan összeházasodhattok a szülők beleegyezése nélkül is.Persze csak akkor,ha nem vagytok még nagyon fiatalok.Ha jogos a szülők ellenkezése,akkor azért jól gondoljátok meg.A házasság komoly dolog.
2010. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

"Nem lenne az nagyon bunkó a szüleinkkel szemben ha csak két tanúval esküdnénk?"


- De. A legjobb lesz, ha össze sem házasodtok...

Vagy talán nem éppen a szüleiteknek róható fel, ha nem örülnek a Ti boldogságotoknak?


Egyébként valóban jogilag nincs már szükség az ő beleegyezésükre (már ha nagykorúak vagytok).

2010. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom szüleinél ugyanez volt. Kizártunk mindenkit a házasságunkból. Két tanú és kész.
2010. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem örülnek neki?
2010. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet velünk is, csak nálunk a párom családja nagyon szeret engem, az én családom viszont nincs jó véleménnyel a páromról ( mivel elvált és van egy kislánya), na emiatt meg nekem is megvan a véleményem a saját családomról...

Kiskoromban gyönyörű esküvőről álmodtam, arról a mai napig nem mondtam le, hogy legyen egy csodás ruhám amiben összeházasodunk, de ha a "családom" nem fogadja el a párom, akkor az olyan, mintha engem nem fogadna el, így lehet, hogy a mi esküvőnk is hasonló lesz a tiétekhez.

Ez a ti magánügyetek, a ti napotok és nektek kell együtt élni, nem nekik veletek.

Tegyetek legjobb belátásotok szerint és ne legyen rossz érzésetek!

Sok boldogságot!

2010. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én 21,párom 22 igazából párom anyja ellenzi az egészet,mert elveszem tőle a pici fiát...

mióta összejöttünk azóta nem szeret,állandóan alám tesz,pofákat vág..stb nem tudom már mit csináljak..

2010. jan. 16. 22:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig házasodjatok, amíg nem lesznek agresszívek. Az én apám megfenyegette a páromat, engem meg megvert.
2010. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

ennyi idősen sztem még felesleges házasodni.

mi az oka a nagy sietségnek??? ettől sztem nem fognak jobban kedvelni a szülők senkit... nem tudom együtt éltek-e, érdemes lenne kipróbálni, hogy működik-e.

2010. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Mióta vagytok együtt?

Attól tényleg nem lesz jobb a helyzet,ha szülők nélkül,titokban házasodtok össze,csak még jobban elmérgesedik a dolog.Ráadásul a párodat két tűz közé szorítod,hogy válasszon az anyja és közted.Nem tudom ezt eddig,hogy viselte,de ez rendesen próbára teheti a kapcsolatotokat.Van a párodnak testvére? Esetleg neki felesége,férje? Hozzá hogy viszonyul az anyós?

Veled miért ilyen a párod anyukája? Megmondta a konkrét okát?

Egyébként 21-22 évesen még bőven ráértek,az összeköltözés nem rossz ötlet,sok minden kiderülhet,ha együtt laktok.

2010. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!