Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen sminket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen sminket szoktak feltenni a vőlegénynek? A sminkesem szerint ez természetes.

Figyelt kérdés
Mi a véleménye másoknak?
2014. szept. 4. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nem kell a férfinak smink
2014. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Annyit még el tudok képzelni, hogy egy kis korrektor, meg púder, hogy az apróbb hibákat korrigálják, de nekem ennél több nem tetszik.
2014. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Apróbb hibákat is felesleges kijavítani. Tényleg rémes, amikor egy férfit kisminkelnek, akárcsak korrektorral.
2014. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Erről nemrég volt itt szó, előtte én se tudtam. Azért csinálják, hogy ne csillogjon az arca és hasonlók s rontsa el szép arája mellett a képet a ronda kontraszttal :)

Teljesen logikusnak hangzik. Az érettségi tablóhoz is sminkelték a fiúkat, persze finoman, észrevehetetlenül.

2014. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

Semmilyent. Van aki szerint, azért kell sminkelni a férfit, hogy a fényképeken ne legyen fényes az arca.

A férjem nem volt sminkelve, és nem fénylik egyik fényképen sem az arca. Nem is engedte volna sminkelni magát, mert az a melegek szokása.

2014. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
hát a vőlegényem hátast dobna az ötlettől :D
2014. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Még csak két éve volt érettségim, de nálunk egy fiút sem sminkeltek ki a kép miatt, illetve jó pár esküvőn voltam, ott sem volt smink a férfin.
2014. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk érettségi tablóhoz se sminkelték a fiúkat...
2014. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
75%
Gondolom csak alapozót. Nekünk most volt az esküvőnk, de a sminkes nem ajánlott fel ilyet. Gondolom a párom amúgy sem engedte volna :D Szerintem a férfiaknál felesleges és ha csak egy lehelletnyit tesznek fel már az is elég szembetűnő. Szerintem szegény vőlegény ne nevettesse ki inkább magát :D Ha meg van egy kis szépséghibs arra ott a photoshop ;)
2014. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Ott is hagynám a parádé közepén,ne menjen át nekem hímringyóba.Egy pasi legyen pasi.Nem ki kent idióta.A sminkes szerint természetes,üdv az anyjának is!
2014. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!