Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Proba frizuranal többfelet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Proba frizuranal többfelet is elkeszitett a fodrasz vagy csak egyet? Nem voltam meg ilyenen, fogalmam sincs hogy müködik.

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kéred, de egy alkalommal csak egyet. Nekem kétféle próbakontyom volt, és mivel egy helyen van a fodrász kozmetikus, ugyanakkor volt próbasminkem is. Mindkettőt lefotóztuk több szemszögből, és utána döntöttem. A nagy napon már nem kellett izgulni, hogy jól fog-e állni.
2014. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre csak egyet, de azok nagyon különbözőek voltak.
2014. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Becsavarta a hajam, és mivel nagyjából megbeszéltük, hogyan legyen, lazán feltűzte, néhány hajcsattal, kétféleképpen is.

Abból a kettőből választottam.

2014. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet készített nekem, nem tetszett, egyűltalán nem értete meg, hogy mit szeretnék. De másikat már nem készített, mert egy alkalommal egyet készít. ezt mondta. ÉS persze a próbafrizura árát is megfizettették.

kerestem egy másik fodrászt, akihez a lagzi napján beültem próbafrizura nélkül.

2014. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre csak egyet, főleg mivel időre jönnek az emberek és így is tervezi, hogy egyet el tud készíteni, aztán nem fog mindenki arra várni, hogy vajon a negyedik változat neked tetszik-e. Ha az első nem tetszett legközelebb lehet próbálkozni.


Amúgy biztos van akinek van értelme, de nekem is az lett a vége majdnem mint az előző válaszolónak. Csak mondjuk én ráhagytam a próba frizurára, hogy jó lesz, de két nappal az esküvő előtt kitaláltam, hogy mégsem tetszik így az esküvő napján improvizált, köze nem volt annak, amit csinált ahhoz, amit eredetileg próbáltunk de marha jó lett.

2015. jan. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!