Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért lehet Daalarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért lehet Daalarna menyasszonyi ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés

A honlapon tájékoztató kölcsönzési árnak 150.000-től 280.000 Ft-ig van kiírva, de sok helyen olvastam, hogy korántsem ez az ár érvényes, jóval drágábban lehet bérelni.

Valaki tapasztaltabb a témában?



2014. szept. 8. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

200+

nézz szét a neten, mert sokan árulják majdnem ennyiért a régebbi modelleket!

2014. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Én is ilyesmit olvastam. Ez csak az alap, gondolom, erre rájön egy csomó fel nem tűntetett dolog, mint a méretre igazítás, kiegészítők, blabla... szerintem használt, régebbi modellt találsz a neten, megvételre.
2014. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Praktikus volna Daalarna-t kérdezni erről. Itt névtelenül azt ír mindenki amit akar. Jó eséllyel a többség nem elég tájékozott ahhoz, hogy valós információkkal lásson el. Ha Őt megkérdezed a valóságot fogod hallani és ha az nem felel meg neked még mindig körbenézhetsz másoknál vagy vásárolhatsz ruhát a netről használtan stb...


Nyilván vannak járulékos költségek, hiszen egy prémium szolgáltatóról beszélünk aki nem fog félmunkát kiadni a kezéből és ha igazítani kell a ruhán, vagy változtatni annak további költségei lehetnek. Ez szerintem természetes, de mondom még egyszer: hívd fel Őket és kérdezd Őket arról, hogy a honlapon szereplő árak mit tartalmaznak és mit nem, amit esetleg nem tartalmaznak azok milyen további költséget jelentenek.

2014. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kolcsonzesi dijak -ha nincs kulon mas feltuntetve- csak a ruhat es a tisztitasat jelentik. Meretre igazitas, kiegeszitok -abroncs is ilyen- nincsenek benne.
2014. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Én voltam náluk. Csak akkor lehet kikölcsönözni a ruhát, ha az, ami a modelleken volt, jó rád. Nem vesznek be belőle, nem toldják meg. Ha ugyanazt akarod, akkor meg kell varratni több százererért. Én nem feltétlen a pénz miatt, hanem a hozzáállás miatt fordultam ki a szalonból.
2014. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor biztos varrattatni kellene, nincs egy modellmagasságom, a hozzáállást, hogy érted?
2014. szept. 9. 22:55
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Úgy érti, hogy inkább olyat választott amit legalább hatvannégyszer átvarrtak.


Ezek designer ruhák, amiket a modellekre terveznek és készítenek el. Ha kilométerekre vagy tőlük méretben (és ez nem jelenti azt, hogy gond van veled), akkor nem alakítgatják hanem varrnak egyet RÁD, ez garantálja a minőséget és hogy úgy áll majd rajtad, ahogyan kell.

2014. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. szept. 10. 09:38
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a hozzáállást nem a designer ruhákra értettem. Tisztában voltam vele, hogy milyen egy ilyen szalon, nem először jártam ott kedves hozzászóló. :) Arra értettem, hogy az én órámra, ahol elméletileg csak ÉN vagyok, rászerveztek még 2-3 embert, ergo a ruhát kutyafuttában, több ember előtt kellett próbálgatni. A csaj ideges volt, nem tetszett neki az sem, hogy egyik ruha sem volt számomra szimpatikus magamon, de azért nyilván nem varrattatok egyet sem, hogy mutogassam, hogy daalarna van rajtam, közben meg szarul áll vagy épp semmilyen. Azt éreztem végig, hogy ők tesznek nekem szivességet, hogyha náluk varrattatok vagy bérlek. Ezt az üzletpolitikát nem kultiválom, így máshol csináltattam ruhát, ugyanennyiért. Szóval nem is a pénzen múlt a dolog.
2014. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem hallottam még róluk ilyet, pedig elég sok forrásból visszajöhetett volna. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatod volt velük. :(
2014. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!