Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A baba miatt sajnps Decemberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baba miatt sajnps Decemberben lesz az esküvőnk. Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Mire kell ilyenkor figyelni?

A polgármesteri hivataltól gyalog megyünk a lagzi helyszinére.

Hogyan legyen a fotózás?

Minden ilyesmi érdekel!

Köszönöm!


2014. szept. 21. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is decemberben volt, igaz, mi így is akartuk.

Semmi különös egyébként, annyi, hogy a fotózás alatt eléggé fáztunk, de túl lehet élni, és úgy kell időzíteni, hogy délután 4-ig meglegyen, mert utána sötét van már.

A gyaloglás csak akkor jó ötlet, ha közel van a polgármesteri hivatal meg a lagzihelyszín, mert azért hideg lesz. Nálunk messze volt, kb. 2 km-re, úgyhogy kértünk az étteremtől kisbuszokat, akik átvitték az embereket. Ha nálatok is messze van, érdemes valami hasonló megoldásban gondolkodni.

Még annyi, hogy a lagzihelyszínen esetleg szólj, hogy ne spóroljanak a fűtéssel, elég rossz, ha hűvös van bent, és fáznak az emberek. Én szóltam, nem is volt gond, inkább melegünk volt, mint fáztunk volna.

Ha van még kérdésed, szívesen segítek!

2014. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Neked és a férjednek milyen volt a ruhátok, nem fáztatok benne?

2014. szept. 21. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A fotózást szerintem délelőtt érdemes lebonoylítani, akkor a legjobbak a fényviszonyok.


Amire vigyázni kell: ha lehet, a helyszín ne legyen messze, esetleg az idős vendégeket autóval is át lehetne szállítani (biztosan lesznek 1-2-en autóval!).


Ruha alá vastag harisnya, fölé jó meleg bolero vagy sál. A derekadat és a hasadat különösen jól bugyoláld be a ruha alatt, amíg kint vagytok, ha várandós vagy! Kesztyű.


Nagyon stílusos fotókat lehet készíteni ilyen téli kiegészítőkkel is:

[link]

[link]

[link]


Figyeljetek oda, hogy ne csúszós talpú cipőtök legyen, próbáljátok fel előtte :)

2014. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja mégvalami: kintre szerintem érdemes vastagon bélelt cipőt venni a ruha alá, odabent majd átváltod. Hosszú ruha alatt úgysem látszik.
2014. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi köze a gyereknek az esküvő időpontjához?
2014. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk tavaly márciusban volt az esküvőnk... Hivatalosan ugye tavasz, de a hőfok 0 és -1 között váltakozott, szerencsére a hó csak délután kezdett el esni :D


Nekünk eleve 11-kor volt a szertartás, előtte a fotózás fél9-től, ami nagyon jó volt, még nem jöttek a vendégek, így nyugodtan tudtunk fotózkodni :) A benti képekkel semmi különbség nem volt, mint ami nyáron lett volna, kintre pedig anyósom csinált nekem egy bélelt, kötött stólát, így viszonylag kibírható volt a hideg. Ezen kívül a ruha alatt vastagabb harisnyát viseltem, itt van egy kinti kép:

[link]


Mi is gyalog mentünk utána az étterembe, mert a művészeti központtól (ahol az esküvő volt) kb gyalog 1-2 percre van az étterem, szerencsére nem volt jég, csak hideg. Ha ennél messzebb van a lagzi helyszíne, jobb autóval menni... Amire jó, ha figyeltek, hogy legyen mindenhol fűtés, illetve fogas (szerencsére a művészeti központban volt ruhatár, ahova a vastag kabátokat adhatták a vendégek). Nem sokban különbözik egyébként egy téli esküvő :)

És van jó oldala is: senki sem fog elájulni a meleg miatt, nem fog lefolyni a sminked, nem esznek meg a szúnyogok stb :D

2014. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Anyukáméknak ano akkor volt ( derékig érő hó, így rajtuk sok dolog nem segített hazafele, mert azon az éjjelen szakadt le)

Volt kalapja, vastag bundája, és kintre fehér csizmája.

Hazafelére keszüljetek meeg ruhával.

Fotózás, nekik csak beltéri volt, de amúgy sem lett volna más


Szerbtem yönyörű képeket leet csinálni, de fontos, ogy ne legyen messze és ne tartson sokáig..

2014. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok. A férjemen egy szimpla öltöny volt, rajtam meg pánt nélküli menyasszonyi ruha. Viszont volt egy vékonyabb boleróm, illetve egy szintén rövid fazonú, kis fehér bundás boleróm is, ami tök jó meleg volt, és még jól is nézett ki. A fotózás alatt nem volt melegünk, de ezen kívül nem fáztunk, fűtés mindenhol van :) Még jól is néznek ki a képek a deres fűvel és szintén deres ágú, zúzmarás fákkal a háttérben, megérte fázni értük :)

A ruhaszalonban tudsz kérni ilyen meleg bolerót, de ha mégsem, nézz szét a neten, jó áron lehet találni.

2014. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező ez olyan mintha gyereket okolnád azért mert nem lehet nyári esküvőd, miközben ő aztán semmiről nem tehet. Társatok meg jövő nyáron ha ez neked annyira fontos, ha már útban van úgyis mindegy hogy terhes menyasszony vagy kisgyerekes menyasszony vagy.
2014. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
De miért éppen decemberben? Mármint értem, hogy a gyerek miatt házasodtok össze (nem megértem, hanem értem:D), de miért nem mondjuk október 20-án? Nagy lagzit akarsz az alibiesküvődnek? Ez olyan, mintha a biztosítás miatt házasodnál, akkor sem kellene a puccparádé, nem?
2014. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!