Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Számít még manapság egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít még manapság egy nő megítélésekor, hogy férjnél van-e?

Figyelt kérdés

Régen ez ugye azt jelentette, hogy az élet ezen területén sikeres.


Manapság is így van?


2014. szept. 23. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Sokan vannak, akik élettársi kapcsolatban élnek, így önmagában az, hogy valaki házas-e, tehát van-e papírja róla, nem hiszem, hogy számít.


Viszont elgondolkodtató, ha egy nő a harmincas évei vége felé még egyedül él, és gyermektelen. Nem hiszem, hogy ezen hölgyek zöme önként vállalta ez a szingliséget.

2014. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát, nem tudom, én egyedülálló vagyok, és kerülöm a férjes nők barátkozását, mert nem mind, de a többség úgy kezel, mint egy kisgyereket. Neki van egy férje, és ezt úgy adja elő, mintha ettől bölcsebb lenne, többet tudna a világ dolgairól.
2014. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

27 vagyok, mióta van megint komoly barátom, aki már a vőlegényem, úgy kezelnek a gyermekes-férjes nők, mintha valami klub tagja volnék. Amikor szingli, sikeres nő voltam, akkor meg tényleg, mint egy gyereket. "te nem tudod, mert nincs gyereked" "te nem tudod, mert nem éltél 6 éves boldogtalan kapcsolatban" stb.


Szóval igen, szerintem még a legtanultabb rétegben is meghatározza ez egy ember életét, de én azt gondolom, egy férfiét is, mondjuk 30 felett. Azt gondolják, azok a nők-férfiak, akik mondjuk 35 éves korukra se tudnak felmutatni párt vagy családot, azokkal valami baj van. Én még nem döntöttem, hogy hogy gondolom, mert nyilván van velük valami baj, de a kérdés, hogy kell-e ezen javítani, vagy sem.

2014. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

#2 nem mindegy, hogy hány éves vagy.

Az biztos, hogy a házasság, főleg, ha már gyerek is van, érettebbé teszi a nőt, hiszen hatalmas felelősség.


A szinglik tényleg gyerekesebb mentalitásúak.

2014. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem manapság megítélés szempontjából teljesen mindegy, hogy férjnél van-e egy nő, vagy csak együtt él a párjával. Annyian élnek élettársi kapcsolatban, nem hiszem, hogy ez a többségnek szúrná a szemét, persze mindig van egy-két maradi ember, akinek igen. Mondom ezt úgy, hogy én spec. férjnél vagyok, de nem gondolom, hogy jobb lennék annál, aki csak együtt él a párjával.


Ahogy az első írja, az viszont más tészta, ha valaki a 30-as, 40-es éveiben jár, szingli és gyermektelen. Az sokakból sajnálatot vált ki, valahogy egyből arra asszociál az ember, hogy szegénynek nagyon nem sikerült az élet ezen a téren. Valahogy én is szomorúnak tartom ezt. Persze lehet, hogy az adott nő éppen így boldog, ezt nem lehet tudni, de számomra elég szomorú színezete van.

26N

2014. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

számít

akik házasok olyan fejhanggal mondják mindig, hogy a Férjem így meg úgy

2014. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem van családom, nem is adnám, de én a szingliket nem sajnálom és nem nézem le, sokat ismerek. Nekem mindig izgis hallgatni a kalandjaikról, hogy milyen szabadok. Imádom a lakásukat is, tényleg a saját fészkük. Nekem kicsit olyannak tűnik, mint akik meghosszabbították a 20-as éveiket. És ez nem biztos, hogy olyan rossz.
2014. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért kéne sajnálni? Ugyanúgy lehet szar élete egy házas férfinak/nőnek, aki nem mer lépni a kapcsolatából.


Az egyedüllét mióta sajnálandó? Mióta a szüleinktől azt tanultuk?


Én nem hinném, hogy egyedülállóként gyerekesebb lennék CSAK AZÉRT, mert nincs gyerekem. Sajnos a gyerekkel nem jár együtt bölcsesség, józan ész, akkor nem lenne ennyi elcseszett gyerek.

2014. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!