Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Annyira szép eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szép eljegyzési gyűrűket lehet látni a legtöbb filmben. Nálunk nem így van?

Figyelt kérdés
Nekem anya azt mondta,hogy Magyarországon nem szokás ilyen csillivili eljegyzési gyűrűket venni,csak a sima kerikagyrű van? vagy van hozzá 1 kisérő gyűrű. De akkor a kísérőgyűrűt a bal kézre teszik fel? és majd az arany karika kerül a jobbra...
2010. jan. 21. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

De pedig magyarországon is annyi szép gyürü van ami nem csak egy sima közönséges gyürü!

De ha az lenne csak mi lenne? semmi mert a szerelem sokkal többet ér!

2010. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már nagyon sok szép gyűrűt. A legutóbbi pl másfél millió volt:)) Én szeretem a szép gyűrűket, de ha csak egy kis köves gyűrűt kapok majd, annak is örülök. Párom tudja, hogy nekem a köves tetszik, úgyhogy gondolom ha arra kerül a sor, akkor olyat vesz. A méret mindegy.
2010. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
itt is van mindenféle gyűrű. csak az emberek általában a hagyományokhoz ragaszkodnak és nem újítanak. no meg azért az olyan köves gyűrűk, még ha csak egy apró gyémánt is van benne rengeteg pénzbe kerül. én viszont nem szeretem a sima aranyat és a párom sem, szóval nekünk fehér arany lesz. és nekem nem is a sima egyszerű karika, valami szebbet köveset akarok.
2010. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Hah! Na ezeket kukkold meg! Nekem csorog a nyálam! Kenterbe verik az összes hálivudi filmet. ;)


[link]

2010. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Amit a filmekben látsz, meg a külföldi sztárok kezén, azok milliókba kerülnek, amire valószínűleg itthon nincs kereslet, mert megfizethetetlen.
2010. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
OMG, azok a gyűrűk! Kíváncsi lennék mennyi... Persze ár az nincs. Gondolom nem földi halandóknak tervezik. De akkor is olyan jó lenne tudni, hogy egyáltalán megfordulhat-e a fejemben vagy soha sem lesz ilyen szép gyűrűm..
2010. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem azt mondanák, hogy vagy egy ilyen gyűrű, vagy ezer más "apróság"... meg egyébként is, ki tudja Mon úgy általában megmondani, hogy többmilliós v. 1000 Ft-os bóvli?
2010. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Kihagytam, hogy az ilyen Mon inkább a kreolbőrűek (és tsaik) kiváltsága. Úgy érzem, én nem ebből csinálnék presztízskérdést:)
2010. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

amit linkelt valaki azok valami elképesztően gyönyörűek! Ilyeneket még sose láttam de elállt a lélegzetem is...gyönyörű,különleges,egyedi!

Kérdezőnek : ez csak a párok döntése, valóban ugy szokás,ahogy anyud mondta,de ma már annyi minden szokást átvettünk külföldről,hogy csak na. Szóval kezd nálunk is szokás lenni. Én párom egy "csilli-villi" gyűrűvel kérte meg a kezem, esküvőn majd lesz karikagyűrű és nem lesz kísérőgyűrű. Mi így akartuk, mindenkinek szíve joga eldönteni.

2010. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

szerintem inkább lakásra ilyenekre költsön az ember, mint egy csilivili fémdarabra. Bár, ha majd nincs pénzetek fizetni a számlát, eladhatjátok!!!

Nem a gyűrű értéke számít.

2010. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!