Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség lenne kibontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség lenne kibontott hajjal menni?

Figyelt kérdés

Derék alá érő egyenes világosszőke hajam van. Vendég leszek csak.


Illetlenség lenne kibontott hajjal menni, vagy lehet?


2014. okt. 8. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is hosszú hajam van, csak hennázom és attól vöröses barna. És nagyon egyenes. Mindennemű hajcsat, konty kicsúszik, szétcsúszik, ha nincs ráfújva több tonnányi hajlakk, annyira sima és egyenes a hajam. Ezért is leginkább kibontva szeretem hordani, főleg, hogy szépen csillog és egészséges. Szóval szerintem nem illetlenség.
2014. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy illetlen lenne. S egy hajon többnyire látszik, hogy meg van-e fésülve, s ruhád is lesz, eszembe nem jutna, hogy "csak kikelt az ágyból és magára kapott valamit" :D

Bár biztos van rendezetlen haj, ami ebben a hosszban nem néz ki jól... De arról csak tudnál... Ha mindenfelé szétáll, akkor nem érvényes, amit írtam, akkor nem kéne, de egy normális, rendezett hajjal szerintem nincs baj, amíg nem kezdesz pörögni a sütis tálak fölött... Szóval érted, ahhoz valami extrém eset kell, hogy valóban gond legyen. De nem értek az esküvőkhöz, ez csak személyes véleményem.

Én mindig megcsodálom a hosszú hajakat, nagyon szép tud lenni az ilyen :)

2014. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép, egészséges, akkor nem hat ápolatlannak. Ha töredezett vagy amolyan göndör is meg nem is, akkor tud úgy kinézni mint valami sörény.
2014. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem mosol hajat és nem fésülöd meg, és úgy mész el aki TÉNYLEG ágyból kelt de a hajához nem nyúlt, na az illetlenség. De ezt magadtól is tudod...?

Vagy azért érzed illetlenségnek mert állandóan a konszolidált konytok tömkelegét látod mindenkin egy esküvőn? Az csak egy "gagyi" divat, szerencsére 2014-ben már 10-ből 5 menyasszony is kibontva MERI hagyni a haját. Én pl. a szalagavatómon egyenes sima hajat vasaltattam a fodrásszal, minden osztálytársnőm begöngyölítette (neveteséges volt), kivétel nélkül mindenki. Egyedül az enyém volt olyan amilyennek igazán szerettem. Ez nem igénytelenség hogy másképp hordod a hajad. Igénytelenség az, ha zsíros koszos és büdös. Na nem ragozom tovább, de a magyar szóhasználatot rendesen használjuk. Ha azt kérdezed DIVATOS -e? Igen! Divatos.

2014. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, szép a hajad, viszont én tuti behullámosítanám kicsit.

Vagy csak az alját sütném be, vagy lágy hullámokban az egészet. :)

2014. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!