Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nők azért szeretik annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért szeretik annyira az esküvőt mert akkor mindenki körülrajongja, ő a legfontosabb, legszebb egy napig?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen.
2014. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, én nem szeretem az esküvőt.:)
2014. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Ugyanis nem Ő a legfontosabb, hanem ŐK.

Ketten vannak, a menyasszony és a vőlegény.


És azért szeretik a nők ezt, mert ők érzelmesebbek, és jó érzés nekik, hogy a szerelmükkel egy ilyen pontra jutottak. Az a nap pedig az ünnepe az egésznek, amikor boldog a pár, és minden RÓLUK szól.

2014. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a férjemet szeretem és nagyon boldog voltam attól, hogy most már ténylegesen és hivatalosan is összetartozunk.


Nyilván van aki nem a mellette lévő emberbe hanem magába az esküvőbe szerelmes, nekem is van ilyen imserősöm, de én bízok benne, hogy azért a nagy többség nem azért házasodik, hogy egy napig ő legyen a középpontban, hanem azért, mert valakivel szeretne hivatalosan is összetartozni.

2014. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Akinek az a legfontosabb, hogy egy pár lesznek, az nem tart "álomesküvőt", hanem csendben esküszik meg a vőlegényével.

A nagy lakodalom csak felhajtás, hogy fontosnak érezze magát a nő. A férfiak többsége utálja az egészet.

2014. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Valaki igen, valaki nem.

Személy szerint én irtózom a felhajtástól, meg a középpontban levéstől, még családi körben is, elég introvertált vagyok.

Az esküvőnk napján pedig maga az "ünnep" volt szép, nem én, mármint nem rajtam volt a hangsúly, hanem kettőnkön a férjemmel, az egymás iránti szeretetünket és elköteleződésünket ünnepeltük, és a család velünk örült, ami nagyon-nagyon megható volt.

De ahol van lakodalom, nagy felhajtás, ott sem feltétlenül azért van mindez, mert a menyasszony egoista és azt akarja, hogy őt csodálják egész nap, csak valakik hangosan és sok emberrel körbevéve szeretnek vigadni, nem vagyunk egyformák.

Amúgy meg nem bűn az, ha a hétköznapokból kiszakadva az esküvő napján jól esik valakinek kicsit szebbnek, különlegesebbnek lenni, ez teljesen természetes.

2014. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Jesszus ilyen idióta gondolatmenetet mégis honnan szedtél?
2014. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalatom szerint igen. Ha nem így lenne akkor a vőlegény és a menyasszony egyaránt fontos lenne, mégis az esküvők nagy részén a vőlegény csak plusz dísznek számít.
2014. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Én utálok középpontban lenni, mégis volt esküvőm és még jól is merészeltem magam érezni....mert együtt volt és ünnepelt a 2 család és a legfontosabbak, MI.
2014. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
A menyasszonyi ruha és frizura miatt a legcsúnyább nőből is tündérkirálynő lesz azon a napon:)
2014. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!