Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megsértődnétek ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ezért?

Figyelt kérdés

Anyám esküvőre volt hivatalos, és hogy elegáns legyen, kölcsönkérte arany karkötőmet, fülbevalómat.

Egy hónappal később sem találta, nem tudta, hová is tette.

Most közölte, eladja, mert sokba került az esküvő, nekem meg van másik úgyis, és ezt tőle kaptam még régen.



2014. nov. 3. 03:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
orrba is kormányoznám
2014. nov. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg bizony. Fognam es eladnam az o cuccait
2014. nov. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy hol adta be zaciba (már ha ott adta el), kiváltanám, aztán az első adandó alkalommal kárpótolnám magamat az ő cuccaiból, utána pedig nem lenne gondom többet anyák napjára. Ilyen egy rohadt embert! Hogy tudja valaki ilyen alattomos csellel meglopni a másik embert, főleg a saját vérét?!
2014. nov. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődnék meg, de többet nem kezelném anyámként...

Szerencsére nálunk ez elképzelhetetlen..

:(:(

2014. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
'Anya', jah. Igen, felháborító.
2014. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elég lett volna pár 10eFt nászajándékba is, de nem, neki pár

100eFt-ot kellett adnia.

Ámuldozzanak, ő milyen nagylelkű, segíti a fiatalokat.

Ilyen áron. :(

2014. nov. 3. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a te pénzedből adakozott más esküvőjén és még így magát is fényezte. Megsértődnék és nem kezelném anyámként, mert nem azért de ezek után mit várhatsz még tőle. Én max további hátbatámadást. A helyedben távolságot tartanék tőle, mert ki tudja hogyan és mivel károsít még meg ha épp olyanja lesz.
2014. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerinte én csináltam belőle tragédiát, nem kéne megsértődnöm, hiszen ezt ő ajándékozta nekem évekkel ezelőtt.

Szerencsére már nem együtt lakunk, de mivel nem ez volt az első "anyai" megmozdulása, nem megyek, és nem telefonálok többet. Nem valószínű, hogy rájön, (nem szokott) hogy nincs igaza.

2014. nov. 3. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az még csak rátesz egy lapáttal, hogy azt az ékszert adta el amit tőle kaptál, mivel annak eszmei értéke is volt, emlék.

Azon a felfogáson én nem tudom eldönteni hogy sírjak nevessek, de ha az én anyám lett volna ilyen valószínű, hogy nem nevetnék.

Úgy sajnálom, tényleg, az a baj, hogy ha azzal bünteted, hogy nem hívod, nem látogatod akkor nem fogja érteni miért, mint egy kutya aki ellopja a húst és egy órával utána bünteted meg. Igazad van nem kell látogatnod, beszélned vele, ha tudod viszont mond el neki, hogy azért nem vagy rá kíváncsi mert az az ékszer fontos volt neked, emlék tőle, amit nagyon szerettél stb... talán eljut az ép eszéig.

2014. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
pffu te is meg vagy "áldva" egy "jó" anyával.. hallod én helyedbe nem hagynám szó nélkül..:/
2014. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!