Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik menyasszonyi ruha állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva lesz az esküvőnk és szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen ruha állna nekem jól?

182cm vagyok és 56kg, homokóra alak.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2014. nov. 8. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi:

[link]

2014. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Vagy ejtett csípőjű:

[link]

2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De ez is szép:

[link]

2014. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik a testhez simuló, mint pl. az első, de félek, hogy az nem tesz optikailag vékonyabbá és magasabbá?
2014. nov. 8. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is homokóra alkatom van (csak én alacsonyabb vagyok: 168 cm és 48-50 kg), a sellő fazonú ruha állt a legjobban, végül egy ilyenre esett a választásom :) Nem tesz vékonyabbá, hanem kiemeli az arányos, szép alakot, ezért szinte csak homokóra alkatú nőkön áll jól!
2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen magassággal bármi! Mutatok párat, ami nekem nagyon tetszik :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyönyörűek! :) Akkor ilyeneket biztosan fogok nézegetni :) Féltem a magasságomtól és a vékonyságomtól, de akkor jól fog állni egy ilyen fazon :) Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 8. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ideális az alakod, ezeket a könnyű, elegáns, testhezálló ruhákat pont erre találták ki!
2014. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így,méretek alapján túl vékony vagy,bár lehet nem. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk,már megvan a ruhám,én is vékony testalkatú vagyok. Mennyi a mell-derék-csípőbőséged?
2014. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régebben lemértem, de már nem tudom a méreteimet :)
2014. nov. 13. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!