Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sima fonás, mint esküvői frizura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima fonás, mint esküvői frizura?

Figyelt kérdés
A vállam fölött előre lógna, selyem szalaggal megkötve, a másik oldalon pedig egy virág lenne a fülem fölött a hajamba tűzve. A ruha szintén egyszerű, de rövid, térd alá érő fazon, egyszerű, de szép kiegészítőkkel, egy kis fehér csokorral, natúrnál csak egy hajszálnyival hangsúlyosabb sminkkel.
2014. nov. 13. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menne ehhez a cucchoz. Bár én lehet inkább úgy oldanám meg, hogy a fonás végén ne legyen "semmi". Tehát láthatatlanul maradjon úgy. Mondjuk meg kellene nézni egyben, hogy nem-e sok a virág is meg a selyem szalag a másik oldalon. Szerintem legalábbis szebb lenne, ha a fonás végén nem látszana semmi, a rögzítés a hajad (színébe) olvadna.
2014. nov. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen jó.
2014. nov. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon csodaszép leszel.


Az én stílusom telejsen más, eléggé extra volt a frizurám, de ezt amit leírtál látom magam előtt és nagyon tetszik.

2014. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kolléganőmnek hasonló volt, s szerintem szép volt :)! Neki is egyszerű volt a ruhája, s ahhoz tökéletesen ment ez a "stílus" :)!

2014. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A virág és a szalag együtt túl sok talán.

A stílust meg neked kell tudni. Én biztos keresnék valami szép és egyszerű, de azért rafináltabb és kevésbé hétköznapi fonást, van annyi féle. A technikai részét nem tudom hogy tervezted, de egy szimpla fonás nálam 5 perc alatt szét tud jönni, ha a te hajad is ilyen, akkor biztosítsd be magad mindenképp. :)

2014. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Méghogy sok? Vannak, akiknek ilyenkor sokkal több minden van a fején... tiara, virágok, gyöngy, csili-vili csit-csattok, diszes kontytűk, vagy fésűk. Egy ronda, elnyűtt hajgumi talán sok(k), de egy pici átlátszó gumi, rajta egy vékonyka selyemszalaggal masnira kötve mi kifogásolni valót hagy maga után, csak mert egy virágot is szeretnék a hajamba? Miért üti egymást a kettő? A tiara gyöngyös csatokkal, és csillámporral is, vagy az már nem??
2014. nov. 15. 00:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, hogy mire fel kaptad elő ezt a stílust, amikor senki nem mondott rád egy rossz szót sem. A tiara csillámporral és 3 csokornyi virággal is gusztustalan, de a kérdésed nem erről szól. De, hogy hasznos is legyek: szerintem nem feltétlenül sok a kettő együtt, de ez tényleg a mértéken múlik.
2014. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a megjegyzésem stílusáért, rossz napom volt. Egyékbként nem egy vastag szalagra gondoltam nagy masnival, ami hosszan lelóg, hanem egy egészen vékonyra, pici masnival, a szárait rövidre vágva.
2014. nov. 29. 00:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. nov. 29. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!