Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen "különleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen "különlegességet" találhatnak még ki a mai menyasszonyok? Környezetemben is volt néhány az elmúlt hónapokban akiknek az ötleteitől a vőlegény helyében én a hajamat tépve menekültem volna nősülés helyett.

Figyelt kérdés
Elismerem kérdésemet most konkrétan a koszorusfiús kérdés miatt tettem fel.

#menyasszony #ötlet #koszorusfiú #mit találjak még ki?
2014. nov. 17. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mindent, amit az amerikai filmekben látnak.
2014. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Koszorusfiu? Tehat a koszoruslany parja,akivel az oltaris setalnak? Ez abszurd? Nekem is volt.
2014. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem! Fiút öltöztet be lánynak.
2014. nov. 17. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es, a kérdező az egyik korábbi kérdést említette, amiben a fiút női ruhába akarták öltöztetni azért, hogy a menyasszonynak legyen koszorúslánya.


Nálam az verte ki a biztosítékot, amikor egy ismerős pár meghívott minket a lagzijába, úgy, hogy vegyünk részt a ceremónián, majd ott eldöntik, hogy mi leszünk-e a tanúk vagy más. Az esküvő után egy étterembe mentünk volna, ahol a vacsit mi magunknak fizettük volna + kikötés volt, hogy alkoholt nem rendelhetünk (mert a menyasszony nem szeretne részeg vendégeket látni- mintha egy pohár bortól a sárga földig lerészegednék). 400 km-re élnek tőlünk, 1 héttel a lagzi előtt hívtak meg bennünket és közölték, hogy szállást azt még csak ajánlani sem tudnak, ha menni akarunk,akkor keressünk mi magunknak egy szobát valahol. Ja, és hab a tortán: ők pénzt kérnek nászajándékba, mert lakásra gyűjtenek.

Hát mondanom sem kell, nem mentünk el.

2014. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ezekből a házasságokból rövid úton válás lesz. Csak azt nem értem, hogy a vőlegények ezt nem látják? Vagy akkora a lila köd?
2014. nov. 17. 17:22
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Honnan veszed, hogy nem a vőlegény talál ki baromságokat? Engem is hívtak olyan esküvőre, ahol a vőlegény közölte, hogy mindenki magának fizeti a vacsorát és persze nászajándékot is kérnek...
2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Honnan veszed, hogy nem a vőlegény talál ki baromságokat?"


Maguktól a menyasszonyoktól.

2014. nov. 17. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

"Honnan veszed, hogy nem a vőlegény talál ki baromságokat?"


Mert férfiember nem képes ekkora baromságokat kitalálni!!

2014. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Azert legyunk realisak. Egy normalis ferfi hatarozott "NEM" - mel valaszol az olyan abszurd dolgokra, amiket nem kepes elviselni. Nem kell oket annyira felteni. Aki toketlen, annak ugy kell. A tobbi meg nyilvan vagy egyaltalan nem volt ellene, vagy belefert neki.
2014. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezek tipikusan olyan nők lehetnek, akiknek a csilivili esküvő a fontos, nem a házasság azzal a férfival akit állítólag szeretnek...


Koszorúsfiú? Aki férfi ember, és ilyesmibe belemegy a saját esküvőjén, az meg is érdemli a nőjét!

2014. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!