Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Falusi lagzi müvelődési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi lagzi müvelődési ház/sátras?

Figyelt kérdés

művelődési háznak kb:mennyi a bérleti dija?

sátor bérlés mennyi?

Probáltam keresgélni de árakat nem találtam,

80-90/fö

A müvházat gondoltam de nem biztos...vélemények


2010. jan. 29. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sátras lagziban voltam, olyan jól éreztük magunkat, még a sátor is ránk dőlt. Komolyan Piszok jó lagzi volt! Az árakat egyiknél sem tudom. Ott is voltunk 80-an.
2010. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk 5 éve volt a lagzink, igazi vidékes sátras. Akkor 80 ezerbe került a sátor+hozzá a étkészlet, poharak stb. Ez 200 fős sátor volt.
2010. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó. Kérezd meg az aktuális művházat, mert van terembérlet és eszközbérlet is. Előszőr mi is így akartuk sátor vagy művház, de végül egy kis hangulatos étteremben voltunk 90-en és nagyon jó volt! Kiszolgáltak minket és minden isteni volt, semmi dolgunk nem volt, csak jól érezni magunkat. Olcsóbb is volt, mint a művházas. Komolyan és ott még nekünk kellett volna felszolgálni is, meg takarítani..... Sőt díszíteni is, ami nagyon sok ám, kérdeztem árakat egy rendezvényszervezőtől, marha drágák a lufik és maga a díszítés is. Tehát így 5 éve egy kisvárosi étteremben nekünk 350 ezerre jött ki minden és nagyon drága piákat ittak. A művházas akkor 40 + az eszközök + a kaja, még ha rendeltük volna is valahonnan akkor is 2500/fő és a pia, ücsi....
2010. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sátrasra szavazok:D Voltam minden félében már, de a sátras lagzit még a pestiek is megirigyelték ^^
2010. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk város művházban volt, és elég sok volt a bérleti díj, de nem bántam meg. Akartunk mi is sátrasat, de ezek a mai luxus sátrak bérleti díjja horribilis. Duplája lett volna a műv.háznak. Aztán mondta egy ismerős, hogy nekik sátras volt, és szakadt az eső, és a lábuk alatt (bár volt padlója a luxus sátornak), jött fel a víz, akkor végképp a műv.ház mellett döntöttünk. Nem mondom, hogy minden sátor ilyen, de én úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt nem ér, hogy vízben tocsogjak.
2010. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én művházban dolgozom, mi esküvőre 100.000 Ft-ért adtuk ki az egész épületet tavaly. Ebben nem csak a nagyterem volt benne, hanem az összes terem+ udvar + mosdók. Szerintem érdeklődj helyben, most nagyon kell mindenkinek a pénz, biztos lehet alkudni.
2010. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!