Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Diósgyőrben, az Ady Endre...

Diósgyőrben, az Ady Endre Művelődési Ház körül ingyen lehet parkolni?

Figyelt kérdés
Októberben ott lesz megtartva az agykontrolltanfolyam és nem tudom, hogy hogyan oldjam meg az utazást. Messze lakom. Az odautat meg tudnám oldani busszal (a villamos úgy tudom,hogy arra még nem üzemel a felújítás miatt), viszont olyan későn van vége az előadásnak, hogy olyankor már helyi járat se sok van, helyközi, amivel a Búza térről haza tudnék menni, már nincs is ... Talán autóval meg lehetne oldani, de nem vagyok jó sofőr, és sohasem jártam még arra ... a végén még megbüntetnének v. balesetet csinálnék ...
2011. szept. 3. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaja, ott ingyenes. Akár a Reál előtt is, vagy az első Árpád utcai háztömb előtt mögött is...
2011. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!