Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha a vőlegényem szülei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a vőlegényem szülei, és azén szüleim csak az esküvőnkön találkoznak először?

Figyelt kérdés

Az párom anyja a hátam mögott folyamatosan kibeszél, és elmond ok nélkül minden kurv_nak, stb.... és így szerintem érthető, hogy még csak találkozni sem szeretek vele. Így szervezni sem akarok ismerkedődős ebédet, vagy akármit. Az esküvőröl nyilván nem küldhetem el, mert mégiscsak a párom anyja, de ezzel a gondolkodásával nem a szivem csücske.. szóval ott fog előszö találkozni a két család.

Ez szerintetek okozhat gondot? vannak mások is, akiknek ez így volt?


2014. dec. 8. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk így volt. Jól érezték magukat. Azóta 1x találkoztak, 4 éve vagyunk együtt.
2014. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális az is ha az örömszülők csak az esküvőn találkoznak először.

Én viszont a ti helyetekben tartanék egy ismerkedős napot. Azért tenném ezt hogy ha problémás emberek is vannak a rokonságban elvegyem a méregfogukat az esküvőig. Addig kielégítődik a kívncsiságuk, esetleg kijön belőlük az az egy-két negatív mondat amit nagyon ki akartak mondani. A szüleid felkészítheted rá hogy kicsit problémásak, kezeljék kedvesen de jól reagálva az esetleges rossz mondatokra.

Tudod az életed legszebb napjára úgy készülni hogy közben gyomorideged van a találkozásuk miatt nagyon nehéz. Önmagatokért tenném ezt a találkozást, amit csak egy-két órára korlátoznék valami alkalomra.

Annyi feszültség és részletekben elveszés jár egy esküvővel, hogy egy botránytól való félelem csak tönkreteszi a Nagy Napotokat. Persze lehet hogy ott is lenne egy-két megjegyzés, de már nem lenne meg a vesélye hogy zúdulna.

Aztán ott van még az a lehetőség is hogy senkit nem hívtok meg az esküvőtökre, hanem elutaztok kettesben egy egzotikus országba és összeházasodtok. Akkor fölösleges lenne a két családot összeereszteni. Bár akkor meg később a gyerekek születésénél úgy is találkoznának.....

2014. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt mondanám, hogy illene előbb összeismertetni őket, azonban ahogy leírtad milyen az anyósod, teljesen rendben van így, hogy csak ott ismerik meg egymást, én sem törném magam az összeismertetésükön.
2014. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, csak előtte a szüleimnél összegyűltünk egy kis ismerkedésre. Volt egy kis süti és üdítő kínálás, mindenki bemutatkozott a másoknak, egy óránál nem tartott tovább.

Talán ilyesmi nálatok sem ártana, hogy legalább nagyjából bemutatkozzanak, váltsanak egy-két szót a legközelebbi családtagok, hogy tudják ki kicsoda. De ez csak egy ötlet.

2014. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne elöre megbeszélni a völegényeddel, hogy az anyja csak akkor legyen meghívva, ha nem csinál cirkuszt az esküvön, mert iylen hozzáállással, ahogy leírtad, nem tartom kizártnak.
2014. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak esküvőn találkoztak a szülők. Nem volt belőle probléma. Bár az is igaz, hogy tudtommal!!! az anyósom nem utál. Legalábbis nekem konkrétan nem mutat ilyesmit:) de ha nem vagyok ott, ki tudja..:)


Mi feleslegesnek tartottuk az eljegyzési bulit. Nálunk csak lánykérés volt kettesben, majd elmondtuk a családnak, később barátoknak is, és utána x idővel volt esküvő.

2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha újra kezdeném nekem is csak ott találkoznának... és én többet nem mennék hozzájuk :)
2014. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Illene még az esküvő előtt összeismertetni a családokat bár ahogyan írod...Ez a jövőbeli kapcsolatotoknak sem fog jót tenni ha ilyen rossz az anyóssal való kapcsolat:/

Amugy Szerintem A vőlegényedet kérdezd meg arról ő hogyan szeretné(talalkozzanak a szulok vagy sem) és legyen úgy elvégreis csak ő a férfi a családban:)

2015. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!