Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Több, vagy kevesebb pénzetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, vagy kevesebb pénzetek gyűlt össze a nászajándékbòl, mint "számítottatok rá"? Mennyivel?

Figyelt kérdés
A nem érdekelt a nászajándék kommentekkel kìméljetek :)
2014. dec. 21. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Több.

Hogy mennyivel, azt nem tudom megmondani. Nem számoltuk előre, hogy x-y mennyit ad, de amikor a végén összeszámoltuk, meglepődtünk milyen sok lett.

2014. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekunk is sokkal tobb jobb ossze int gondoltuk, mi olyan 500 ezerre tippeltunk, aztan tulleptuk az egy milliot:-)))
2014. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Jóval több

Én alapvetően tudtam, hogy kapunk szépen, de azt nem, hogy ennyit.

Kb duplaannyi jött be mint amire gobdoltam volna

2014. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
mi 120 főnél olyan 1milló körül saccoltuk, 1,5M lett majdnem a vége.
2014. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
800-900 körüli összegre számítottunk, majdnem 2m lett
2014. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi 7-800 ezer ft-ra számítottunk nagyon maximum, végül 1,5 millió jött össze. Nagyon hálásak vagyunk mindenkinek a mai napig.
2014. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több jött össze mivel semmire sem számítottunk. Persze gondoltam, hogy azért fognak adni, de mi már 10 év együttélés után házasodtunk össze, addigra már volt gyerek, lakás, szóval nekünk nem az életkezdést jelentette az esküvő. Ezt tekintetbe véve valamint a család anyagi helyzetét (nem élnek mélyszegénységben, de azért van helye a pénznek) és mindenkinek mondtam, hogy nem kell semmit adni! Azért döntöttünk 10 év után az esküvő mellett, mert addigra lett annyi "felesleges" pénzünk, amit rá tudtunk szánni. Előtte fontosabb volt a lakásvásárlás, felújítás, gyerek, kocsi. Szóval mi úgy voltunk az esküvőre költött összeggel hogy az egy kiadás. Kifizetünk ca. 1 millió forintot, és nem kapunk vissza semmit. Ennek tudatában vállaltuk mégis összejött 500 ezer forint és tekintve hogy tényleg mindenkinek mondtam, hogy nem kell, ez is nagyon meglepett! Végül ezt a pénzt nyaralásra költöttük (nem nászútra, hanem gyerekkel együtt). Bár máskor is szoktunk menni nyaralni, de ebből a pénzből elmehettünk egy olyan helyre egy hétre amire amúgy sosem áldoztunk volna ennyi pénzt :) Szóval azért örültem.
2014. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Több jött össze. (a menyasszonytánc végén már bíztam benne, mert azt hittem már meghalok :D )
2014. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több jött össze belőle, de így is kb. csak a harmada jött vissza az esküvőre költött pénzből.
2014. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor valami nálunk nem stimmelt, mi 5-600 ezerre számítottunk, de csak 250 ezer körül jött össze, sokáig nyögtük utána.
2015. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!