Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyméretű menyasszonyi cipőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyméretű menyasszonyi cipőt honnan?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy a lábam (42), és most tanácstalan vagyok, mert normális áron szeretnék találni menyasszonyi fehér, kényelmes cipőt. Más volt ilyen helyzetben?
2015. jan. 9. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Enyém 41-es, Araonline-ban biztos találsz?
2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Felkiáltójel akart lenni a végén.. :)
2015. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Legyél mezítláb :)
2015. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire szereted/akarsz magassarkúban lenni, de ilyen kis balerinacipő szerűséget szerintem varrathatnál is :)
2015. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Németországból. Komolyan, itt a nők 39-42 közötti cipőmérettel rendelkeznek. A 10 éves kislányoknak már simán van 38-39-es lába. Itt a 36-os a ritka, és inkább gyerekméretnek számít. :D Nagyon szép 42-es cipők vannak, alkalmik is bőven.


Nyilván nem egy fél vagyon szeretnél sehol otthagyni, de esetleg a Tamaris-ban nézd meg. Gondolj arra, hogy a cipő nem olyan, mint a ruha, ezt többször is fel tudod venni alkalmakra, szóval ha egy kicsit drágább, akkor még lehet, hogy úgy is megéri.

2015. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mi a fene ***** válasza:
70%
Nem tudom hol laksz, Kecskeméten a rendőrséggel szemben van egy üzlet, az a neve, hogy Óriásbolt, mi ott vettünk a lányomnak./Central Passage üzletház/
2015. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

google-ba beírva hogy " fehér cipő 42" többek közt ezt az oldalt adta ki: [link]


[link]

2015. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 42-es méret nem nagy egyáltalán, bármelyik nagyobb cipőboltban van ekkora cipő. De nézz körül a bonprixen, otto.hu-n, rendelni is lehet ekkora méretben.
2015. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen a nők átlag cipőmérete 37-38 volt. Nemrég beszélgettünk 18 éves lányok anyukáival hogy meg van nőve a lányok lába mostanában. 41- 42 láb egyre átlagosabb a lányok körében.

Régen a cipőboltokban a 40-es és a fölötti női cipőkből maradt a legnagyobb választék mert nem vitték.

Most már egyre nagyobb kereslet van a negyven és a fölötti méretekre.

Szerintem bárhol találsz megfelelő cipőt magadnak ahol árulnak fehér magassarkút.

2015. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!