Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszony a leánybúcsún...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszony a leánybúcsún kidobta a chippendale fiút. Jól tette?

Figyelt kérdés

Konkrétan én is ott voltam, titokban hívták, erre a menyasszony úgy kidobta őket, hogy olyat én még nem láttam! Azt mondta, akik meghívták, soha többet nem áll szóba velük.


Ti is ezt tettétek volna a helyében? ?



2015. jan. 12. 21:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Én is távozásra kérném a fiút. De ettől még szóba állnék a barátnőimmel.
2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
19%
Nem. A mai menyasszonyok mást tesznek a helyében. Aztán meg lapulnak.
2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Legalább karakán, és határozott volt. Ha nem tetszik neki, akkor jól tette. Szerintem sincs semmi vonzó egy 30 IQ-s , beolajozott testű hímringyón, aki zenére lóbálja a farkát. Jól tette igen.
2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
42%

lehet h a vőlegény féltékenykedő típus,és nem akart bajba keveredni.

..én nem dobtam volna ki:DD

2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem, én előre szóltam az illetékesnek, hogy nem szeretnek iylen meglepit,


Ha lett volna, én sem vállaltam volna..mert nem akartam..( egyébkent voltam már, láttam mar ilyet, akkor azért mentem, de a lánybúcsumin nem karatam.


Ha az ő elveinek nem felelt meg, vagy nem akart iylet, akkor teljesen jól tette..

Azt meg nem értem, hogy a szervezők nem ismerik a menyassszonyt eléggé, vagy csak leszarták és maguknak szerveztek bulit???

2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%

Balgaság volt ezt tenni. Az ilyen esetben a chippendale meghívása nem azt jelenti, hogy össze is kell feküdnie vele.

De hibáztak azok is, akik meghívták. Ennyire nem ismerték a menyasszonyt.

2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

Először is előre megbeszéltem volna a lányokkal, hogy ilyesmit nem szeretnék. Ha ezt semmibe veszik, az alapból elég nagy parasztság. Ennek ellenére azért szóba álltam volna a barátnőkkel, még ha nem is örültem volna az akciónak.

A fiúval meg nem cirkuszoltam volna, jó, adja elő a műsorát, lehet, még nevettem is volna egy jót, mert nekem inkább viccesek a chippendale fiúk, mint szexik. :D A barátnők meg hadd szórakozzanak.

Fülig szerelmes menyasszonyként az esküvőm előtt nyilván nem fogdostam volna, meg ilyesmik.

2015. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
76%
Igen, pont ugyan ezt. Nekem max. a vőlegényem adjon elő ilyeneket, a többi nem érdekel:)
2015. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg előre kifejtette hogy nem szeretne kínos helyzeteket. Valakik nem vették a lapot és csak azért is ki akartak még utoljára tolni vele. Jól tette hogy nem ment bele a békesség kedvéért a játékba. Lehet hogy a vőlegény is kérte tőle hogy vigyázzon magára.
2015. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%
túl nagy a kísértés,mi?
2015. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!