Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövid esküvői ruhából tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid esküvői ruhából tényleg jóval kisebb a választék?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék uszályos, de még csak földig érő ruhát sem. Valahol a bokáig érő és a térd fölött 4 ujjnyival érő közt szeretnék ruhát találni. Tényleg nagyon szűkös a választék?

És a kevesebb anyag miatt olcsóbbak valamivel, vagy közelítik az uszályos ruhák árát? Mert akkor az ember már inkább vesz egy fehér koktélruhát, abból nagy választék van, viszonylag jó áron.


2015. jan. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
olló ollóó óóóó olló
2015. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy hatalmas ruhát szétszabdaltatni. Főleg, hogy még pénzt is kérnek érte. Ráadásul el sem tudom képzelni milyen volna röviden, míg nem rövid. Én egy eleve rövid ruhát szeretnék, ami akkorára is van tervezve, amekkora.
2015. jan. 12. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha valami jó kis koktélruhát keresel.

Én pl ugyanilyenben megyek férjhez szombaton, csak fehérben:

www.lightinthebox.com/hu/A-vonalu--aszimmetrikus--sifon-kokteruha--sziv-formaju-dekoltazzsal_p466683.html

2015. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mi a fene ***** válasza:
KOKTÉLRUHA, csinosabb mint az alakitott, és olcsóbb is !
2015. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!